SpeedBox 2.0 dla Giant 2015/2016 - Opakowania: Woreczek, Ilość: 10 szt + 1 bezpłatny

gwiazda 1 gwiazda 2 gwiazda 3 gwiazda 4 gwiazda 5(6)Wartość oceny to 5 z 5
Określ wybór produktów
Wariant nie istnieje
Woreczek

zł 8 200
W magazynie
szt

WŁAŚCIWOŚCI:
Aktywacja: LIGHT/ ↑ ↓ ↑ ↓
Maksymalna prędkosć: 50 km/ godz.
Widok ekranu: prawdziwe wartości
Kompatybilny z: Tylko z silnikami Sync Drive 2015/ 2016
Nie jest kompatybilny z:
   silnikami Sync Drive Pro
   SpeedBox App


W przypadku aktualizacji firmware Twojego e-roweru, najpierw odinstaluj SpeedBox z e-roweru, zaktualizuj firmware, potem ponownie zainstaluj SpeedBox.

Więcej

Kod produktu: SB2_G_1516_10+1pcs_BAG Wysyłka i płatność

Niezawodny produkt tuningowy drugiej generacji do Twojego e-roweru z silnikiem Giant.

SpeedBox 2.0 umożliwia dezaktywację ogranicznika prędkości roweru elektrycznego. Po zainstalowaniu tuningu na wyświetlaczu e-roweru wyświetlane są rzeczywiste dane, takie jak prędkość maksymalna, średnia prędkość, dzienny przebyty dystans i zasięg. W przypadku tego produktu wspomaganie roweru elektrycznego wyłącza się, gdy prędkość osiągnie 50 km/h.

Jak działa SpeedBox 2.0?

Tuning SpeedBox 2.0 można aktywować na wyświetlaczu roweru elektrycznego. Po naciśnięciu przycisku ŚWIATŁO na wyświetlaczu pojawi się na chwilę wartość 5,0 km/h i od tego momentu można jechać z prędkością 50 km/h.

Funkcję tuningu można wyłączyć, ponownie naciskając przycisk ŚWIATŁO . Wyświetlacz pokazuje 2,5 km/h, a ograniczenie prędkości do 25 km/h jest ponownie włączone. Rower elektryczny działa wtedy tak samo, jak przed zainstalowaniem tuningu.

Jeśli chcesz oddzielnie sterować urządzeniem SpeedBox i światłami, użyj kombinacji strzałek ↑↓↑↓, a urządzenie SpeedBox zostanie aktywowane. Możesz łatwo dezaktywować SpeedBox w ten sam sposób. Naciskając strzałki w tej kolejności, możesz aktywować i dezaktywować SpeedBox w dowolnym momencie, niezależnie od sterowania oświetleniem.

Montaż

Do zamontowania SpeedBox w Twoim rowerze używamy kolorowe wtyczki zaopatrzone w klucz, dlatego instalacja jest naprawdę prosta. Dodatkowo przygotwaliśmy instrukcje oraz filmy instruktażowe dzięki którym zamontowanie SpeedBox może zrobi każdy klient samodzielnie. Nawet jeśli bedziesz miał problem z instalacją zawsze możesz zwrócić się do nas o pomoc.

W przypadku że przygotowujesz się do instalacji SpeedBox na całkiem nowym rowerze upewnij się że przejechałeś na nim minimu 1 kilometr.

Szczegółowe informacje dotyczące instalacji można znaleźć tutaj.

Ostrzeżenie

Ostrzegamy, że uzywanie rowerów po tuningu może być niezgodne z obowiazującym prawem w danym kraju. Producent nie ponosi odpowiedzialności za szkody wynikłe z używania produktu SpeedBox. Rowery Elektryczne ze SpeedBox nie można uzywać na drogách publicznych oraz ścieżkach rowerowych oraz drogách publicznych. Rowery Elektryczne wyposażone w SpeedBox można uzywać na swoim terenie i na swoją odpowiedzialność. Montaż SpeedBox może doprowadzić do utraty gwarancji roweru elektrycznego.

Sugerujemy używanie innych produktów zapewniających bezpieczeństwo w celu ochrony przed zranieniem.

Bluetooth/ SpeedBox App NIE
Silnik z lat 2015/2016 OUI