SpeedBox 2.0 dla Giant 2015/2016 - Opakowania: Woreczek, Ilość: 1 szt

gwiazda 1 gwiazda 2 gwiazda 3 gwiazda 4 gwiazda 5(6)Wartość oceny to 5 z 5
Wariant nie istnieje
Woreczek

zł 820
W magazynie
szt

WŁAŚCIWOŚCI:
Aktywacja: LIGHT/ ↑ ↓ ↑ ↓
Maksymalna prędkosć: 50 km/ godz.
Widok ekranu: prawdziwe wartości
Kompatybilny z: Tylko z silnikami Yamaha 2015/2016
Nie jest kompatybilny z:
   silnikami Sync Drive Pro
   SpeedBox App


W przypadku aktualizacji firmware Twojego e-roweru, najpierw odinstaluj SpeedBox z e-roweru, zaktualizuj firmware, potem ponownie zainstaluj SpeedBox.

Więcej

Kod produktu: SB2_G_1516_1pcs_BAG Wysyłka i płatność

Niezawodny produkt tuningowy drugiej generacji do Twojego e-roweru z silnikiem Giant.

SpeedBox 2.0 umożliwia dezaktywację ogranicznika prędkości roweru elektrycznego. Po zainstalowaniu tuningu na wyświetlaczu e-roweru wyświetlane są rzeczywiste dane, takie jak prędkość maksymalna, średnia prędkość, dzienny przebyty dystans i zasięg. W przypadku tego produktu wspomaganie roweru elektrycznego wyłącza się, gdy prędkość osiągnie 50 km/h.

Jak działa SpeedBox 2.0?

Tuning SpeedBox 2.0 można aktywować na wyświetlaczu roweru elektrycznego. Po naciśnięciu przycisku ŚWIATŁO na wyświetlaczu pojawi się na chwilę wartość 5,0 km/h i od tego momentu można jechać z prędkością 50 km/h.

Funkcję tuningu można wyłączyć, ponownie naciskając przycisk ŚWIATŁO . Wyświetlacz pokazuje 2,5 km/h, a ograniczenie prędkości do 25 km/h jest ponownie włączone. Rower elektryczny działa wtedy tak samo, jak przed zainstalowaniem tuningu.

Jeśli chcesz oddzielnie sterować urządzeniem SpeedBox i światłami, użyj kombinacji strzałek ↑↓↑↓, a urządzenie SpeedBox zostanie aktywowane. Możesz łatwo dezaktywować SpeedBox w ten sam sposób. Naciskając strzałki w tej kolejności, możesz aktywować i dezaktywować SpeedBox w dowolnym momencie, niezależnie od sterowania oświetleniem.

Montaż

Do zamontowania SpeedBox w Twoim rowerze używamy kolorowe wtyczki zaopatrzone w klucz, dlatego instalacja jest naprawdę prosta. Dodatkowo przygotwaliśmy instrukcje oraz filmy instruktażowe dzięki którym zamontowanie SpeedBox może zrobi każdy klient samodzielnie. Nawet jeśli bedziesz miał problem z instalacją zawsze możesz zwrócić się do nas o pomoc.

W przypadku że przygotowujesz się do instalacji SpeedBox na całkiem nowym rowerze upewnij się że przejechałeś na nim minimu 10 kilometr.

Szczegółowe informacje dotyczące instalacji można znaleźć tutaj.

Ostrzeżenie

Ostrzegamy, że uzywanie rowerów po tuningu może być niezgodne z obowiazującym prawem w danym kraju. Producent nie ponosi odpowiedzialności za szkody wynikłe z używania produktu SpeedBox. Rowery Elektryczne ze SpeedBox nie można uzywać na drogách publicznych oraz ścieżkach rowerowych oraz drogách publicznych. Rowery Elektryczne wyposażone w SpeedBox można uzywać na swoim terenie i na swoją odpowiedzialność. Montaż SpeedBox może doprowadzić do utraty gwarancji roweru elektrycznego.

Sugerujemy używanie innych produktów zapewniających bezpieczeństwo w celu ochrony przed zranieniem.

Bluetooth/ SpeedBox App NIE
Silnik z lat 2015/2016 OUI