SpeedBox Ebike Cleaner

NOWOŚĆ
zł 45
W magazynie
szt

Najskuteczniejszy środek czyszczący do wszystkich typów rowerów i rowerów elektrycznych!

Przedłuża żywotność naprawianych części
Oszczędza czas konserwacji
Łatwy i szybki w aplikacji
Unikalne właściwości hydrofobowe i antykorozyjne
Ekologicznie przyjazny

Objętość opakowania 500 ml
Więcej

Kod produktu: SB_EC Wysyłka i płatność

Chcesz jak najlepiej zadbać o swój rower? Chcesz łatwo i tanio przedłużyć żywotność wszystkich komponentów?

Specjalnie opracowaliśmy SpeedBox Ebike Cleaner w formie sprayu, aby skutecznie usuwać zabrudzenia eksploatacyjne i powierzchniowe z roweru, w tym błoto, olej i kurz. SpeedBox Ebike Cleaner to wszechstronny produkt odpowiedni do czyszczenia i konserwacji wszystkich typów rowerów i rowerów elektrycznych oraz wszystkich ich części, takich jak ramy, przerzutki, łańcuchy, pedały i inne elementy.

Zastosowanie SpeedBox Ebike Cleaner znacząco zmniejszy przyczepność nawierzchni i nada Twojemu rowerowi lśniący wygląd, dzięki czemu zawsze będzie się pięknie prezentował. Możliwe jest to dzięki unikalnym właściwościom hydrofobowym, które znacząco wpływają na dłuższą żywotność i lepszą funkcjonalność roweru.

Chroni przed korozją: Woda i wilgoć należą do głównych przyczyn rdzewienia. Po nałożeniu na rower detergentu o właściwościach hydrofobowych woda nie gromadzi się na jego powierzchni. Pomaga to utrzymać rower w suchości i chroni metalowe części roweru, takie jak łańcuchy i mocowania. Detergent zawiera także aktywny dodatek antykorozyjny, który dobrze przed nią chroni.

Zapewnia mniejsze przyleganie brudu: Mniej brudu przywiera do czyszczonych powierzchni. Twój rower pozostanie czystszy na dłużej i nie będzie wymagał większej konserwacji. Dzięki temu każde kolejne czyszczenie będzie szybsze, gdyż brud będzie łatwo zmywalny.

Oszczędza stosowane smary: Dzięki swojej zdolności do odpychania wody i brudu, smary pozostają dłużej na łańcuchu, pomagając zmniejszyć zużycie i poprawić wydajność układu łańcucha. W ten sposób zaoszczędzisz nie tylko smary, ale także czas i koszty związane z częstszą konserwacją i wymianą tych ważnych komponentów.

Oprócz wyjątkowej wydajności i wszechstronności, położyliśmy także nacisk na przyjazność dla środowiska. SpeedBox Ebike Cleaner jest rozpuszczalny w wodzie i ulega biodegradacji. Detergent został przebadany dermatologicznie.

Instrukcja użycia:
1. Nałóż SpeedBox Ebike Cleaner za pomocą spryskiwacza na zabrudzone miejsca.
2. Pozostaw nałożony detergent na około 30 sekund.
3. Następnie dokładnie spłucz.
4. W przypadku miejsc silnie zabrudzonych całą procedurę powtórzyć jeszcze raz.
5. Po umyciu zalecamy nałożenie na łańcuch środka zabezpieczającego SpeedBox ChainCare Pro.

Karty charakterystyki można pobrać tutaj.