SpeedBox 3.0 B.Tuning dla Bosch (w tym Gen4) - Opakowania: Woreczek, Ilość: 20 szt + 3 bezpłatne

gwiazda 1 gwiazda 2 gwiazda 3 gwiazda 4 gwiazda 5(83)Wartość oceny to 5 z 5
Określ wybór produktów
Wariant nie istnieje

zł 29 900
W magazynie
szt

Get it on Google Play
Get it on App Store

WŁAŚCIWOŚCI:
Maksymalna prędkosć: bez limitów
Widok ekranu: czytelna wartość prędkości
Ustawienie limitu prędkości: TAK
Aktywacja: SpeedBox App / funkcja WALK / - + - +
Kompatibilny z silnikami (w tym 4. generacja):
   Active Line
   Active Line Plus
   Performance Line
   Performance Line CX Line
   Performance Line Speed
   Cargo Line
Kompatibilny z ekranem:
   KIOX
   INTUVIA
   NYON
   PURION
   COBI
Kompatibilny z: SpeedBox App
Nie jest kompatibilny z: Bosch Smart System
Więcej

Kod produktu: SB3BT_B_20+3pcs_BAG Wysyłka i płatność

Tuningowy produkt nowej generacji z technologią Bluetotth oraz z mobilną aplikacją dla Twojego elektrycznego roweru. Nasz najefektywniejszy oraz najlepszy produkt.

Nowość SpeedBox B. Tuning daje mozliwość połaczenia się roweru ze smartfonem. Produkt jest zoptymalizowany do ostatniego szczegółu tak żeby uzyskać maksymalną efekt oraz przyjemność z jazdy.

SpeedBox deaktywuje limit prędkości a Ty możesz cieszyć się jazdą bez limitu prędkości. Dzięki mobilnej aplikacji SpeedBox App możesz śledzić oraz zapisywać parametry z jazdy a ekranie Twojego smartfona gdziekolwiek oraz kiedykolwiek.  

Jak działa SpeedBox 3.0 B.Tuning?

Nasz najnowszy produkt charakteryzuje się łatwością obsługi. Aktywacji możesz dokonać w mobilnej aplikacji lub na ekranie Twojego roweru. Po aktywacji funkcje WALK na ekrane zobaczysz krótko prędkość 9,9 km/h (6,2 mph). Od tej chwili możesz jeździć bez limitu prędkości – 40km/h, 50 km/h a nawet więcej niż 60 km/h.

Po ponownej aktywacji funkcje WALK tuning się wyłączy. Na ekranie pojawi się wartość 2,5 km/h (1,6 mph), wtedy limit prędkości 25 km/h będzie znowu aktywny. Rower będzie działał tak samo jak przed instalacją SpeedBox.

W przypadku gdy rower nie ma funkcje WALK, aktywacji dokonasz za pomocą przycisku - + - +. Takim samym sposobem SpeedBox deaktywujesz.

Po pierwszym włączeniu SpeedBox App, będziesz poproszony o ustawienie PIN-u. PIN będziesz używał przy każdym uruchomieniu aplikacji. Po ustawieniu PIN-u będziesz poproszony o ustawienie hasła serwisowego, które możesz uzyć gdybyś zapomniał PIN lub do zmiany PIN-u.

Ustawienie maksymalnej prędkości ustawisz kolejnym przełączaniem statusów: Turbo – EMTB – Tour – Eco – Tour – EMTB – Turbo. Po tym jak to zrobisz na ekranie pojawi się aktualny limit prędkości. Przełączanie maksymalnej prędkości odbywa się za pomocą krótkiego naciśniecia przycisku WALK, lub zakręceniem koła o 360°. Pojawienie się prędkości 1,5 km/k odpowiada limitowi 15 km/h, 2,0 odpowiada 20 km/h, 2,5 odpowiada 25 km/h, 3,0 odpowiada 3,0 km/h, 9,9 odpowiada 99 km/h. Ostatní pokazany limit po pięciu sekundách będzie zapamiętany.  

Jeśli używasz SpeedBox 3.0 z ssilnikami Bosch 4 generacji (rok produkcji od 2020) musisz po ukończeniu jazdy zostawić rower włączony, aż do chwili w której na ekranie nie pojawi się prędkość 0,0 km/h. Podczas tej fazy na ekranie będzie się pokazywał upływający czas (w minutach). Potem możesz rower bezpiecznie wyłączyć i cieszyć się z nadchodzącej jazdy.

SpeedBox App dla SpeedBox 3.0 B.Tuning

Get it on Google Play Get it on App Store

Aplikacja SpeedBox App jest przeznaczona specjalnie dla SpeedBox 3.0 B.Tuning używa technologii Bluetoth, dzięki temu połączysz rower ze smartfonem. Po ściagnięciu aplkacji i sparowaniu ze smartfonem, zobaczysz na ekranie telefonu aktualne parametry z jazdy. Mozesz zapisywać swoje wypady, porównywać z przyjaciółmi oraz śledzić swoje osiągnięcia. Dzięki temu maksymalnie poczujesz przyjemność z jazdy na swoim elektrycznym rowerze.

Możliwości aplikacji SpeedBox App:

  • Sterowanie tuningiem
  • Ustawienie limitu prędkości
  • Zapisywanie oraz analiza danych jazdy
  • Opcja ukrytego tuningu
  • Zamknięcie silnika
  • Diagnostyka silnika

Działanie SpeedBox 3.0 B.Tuning nie jest limitowane uzywaniem aplikacji SpeedBox App. Aplikacja jest jednak wspaniałym dopełnieniem dzięki któremu będziesz miał dostępną kompletną analizę Twoich wyczynów.

Ściągnj SpeedBox App na swój smartfon jeszcze przed zamówieniem SpeedBox 3.0 B.Tuning. Wypróbuj wersje Demo, poznaj wszystkie fukcje, przy okazji przekonasz się jeśli aplikacja działa jak powinna na Twoim smartfonie. Do sparowania z SpeedBox 3.0 B.Tuning potrzebujesz telefonu z Blutooth 4.0 lub wyższym.

Montaż

Do zamontowania SpeedBox w Twoim rowerze używamy kolorowe wtyczki zaopatrzone w klucz, dlatego instalacja jest naprawdę prosta. Dodatkowo przygotwaliśmy instrukcje oraz filmy instruktażowe dzięki którym zamontowanie SpeedBox może zrobi każdy klient samodzielnie. Nawet jeśli bedziesz miał problem z instalacją zawsze możesz zwrócić się do nas o pomoc.

W przypadku że przygotowujesz się do instalacji SpeedBox na całkiem nowym rowerze upewnij się że przejechałeś na nim minimum 10 kilometr.

Szczegółowe informacje dotyczące instalacji można znaleźć tutaj.

Ostrzeżenie

Ostrzegamy, że uzywanie rowerów po tuningu może być niezgodne z obowiazującym prawem w danym kraju. Producent nie ponosi odpowiedzialności za szkody wynikłe z używania produktu SpeedBox. Rowery Elektryczne ze SpeedBox nie można uzywać na drogách publicznych oraz ścieżkach rowerowych oraz drogách publicznych. Rowery Elektryczne wyposażone w SpeedBox można uzywać na swoim terenie i na swoją odpowiedzialność. Montaż SpeedBox może doprowadzić do utraty gwarancji roweru elektrycznego.

W przypadku utraty hasła serwisowego lub PIN-u mozecie wykorzystać naszą usługę dostępną  tutaj.

Sugerujemy używanie innych produktów zapewniających bezpieczeństwo w celu ochrony przed zranieniem.

W przypadku krótkiego zatrzymania, aby móc płynnie kontynuować jazdę, zalecamy trzymanie jednej stopy na pedale, aby nie rozpoczęło się odliczanie.

W przypadku dłuższej przerwy należy pozwolić na przynajmniej częściowe odliczanie.

Nie zdejmuj wyświetlacza dopóki odliczanie nie zostanie zakończone.

Zalecamy, aby nie aktualizować oprogramowania roweru elektrycznego, aby uniknąć wykrycia tuningu.

Należy pamiętać, że gwarancja na produkt SpeedBox nie obejmuje nieprawidłowego działania produktu spowodowanego aktualizacją silnika.

Silnik Boscha Nie Smart
Bluetooth/ SpeedBox App TAK