SpeedBox 3.1 B.Tuning dla Bafang (4-pinowe złącze) - Opakowania: Woreczek, Ilość: 10 szt + 1 bezpłatny

gwiazda 1 gwiazda 2 gwiazda 3 gwiazda 4 gwiazda 5(1)Wartość oceny to 5 z 5
Określ wybór produktów
Wariant nie istnieje

zł 13 400
W magazynie
szt

Get it on Google Play
Get it on App Store

WŁAŚCIWOŚCI:
Aktywacja: SpeedBox App/ LIGHT/ + - + -
Maksymalna prędkosć: bez limitów
Ustawienie limitu prędkości: TAK
Widok ekranu: prawdziwe wartości
Kompatybilny z: SpeedBox App
Kompatybilny z silnikami:
   Bafang Max Drive M300
   Bafang Max Drive M400
   Bafang Max Drive M420
Nie kompatibilny z:
   wyświetlaczami ze złączami UART
   Bafang Max Drive M500
Więcej

Kod produktu: SB31BT_BAF_10+1pcs_BAG Wysyłka i płatność

Tuningowy produkt nowej generacji z technologią Bluetotth oraz z mobilną aplikacją dla Twojego elektrycznego roweru. Nasz najefektywniejszy oraz najlepszy produkt.

Nowość SpeedBox 3.1 B.Tuning daje mozliwość połaczenia się roweru ze smartfonem. Produkt jest zoptymalizowany do ostatniego szczegółu tak żeby uzyskać maksymalną efekt oraz przyjemność z jazdy.

SpeedBox deaktywuje limit prędkości a Ty możesz cieszyć się jazdą bez limitu prędkości. Dzięki mobilnej aplikacji SpeedBox App możesz śledzić oraz zapisywać parametry z jazdy a ekranie Twojego smartfona gdziekolwiek oraz kiedykolwiek.

Jak działa SpeedBox 3.1 B.Tuning?

Tuning aktywujesz w aplikacji SpeedBox App lub na wyświetlaczu e-roweru. Po naciśnięciu przycisku LIGHT lub +-+- na wyświetlaczu pojawi się na chwilę wartość 99 km/h (62 mph) i od tego momentu można jechać z nieograniczoną prędkością.

Możesz wyłączyć funkcję tuningu, naciskając ponownie przycisk LIGHT lub +-+-. Wyświetlacz pokazuje 25 km/h (16 mph) i ograniczenie prędkości do 25 km/h jest ponownie włączone. Rower elektryczny działa wtedy tak samo, jak przed zainstalowaniem tuningu.

Po pierwszym włączeniu SpeedBox App, będziesz poproszony o ustawienie PIN-u. PIN będziesz używał przy każdym uruchomieniu aplikacji. Po ustawieniu PIN-u będziesz poproszony o ustawienie hasła serwisowego, które możesz uzyć gdybyś zapomniał PIN lub do zmiany PIN-u.

Maksymalną prędkość wspomagania można ustawić, stopniowo przełączając tryby o trzy poziomy w dół, a następnie o trzy poziomy w górę. Na wyświetlaczu pojawi się aktualne ograniczenie prędkości. Maksymalną prędkość wspomagania można zmienić, krótko aktywując LIGTH, lub obracając kierownicę o 360°. Ostatni wyświetlany limit jest zapisywany po pięciu sekundach braku aktywności.

SpeedBox App dla SpeedBox 3.1 B.Tuning

Aplikacja SpeedBox App jest przeznaczona specjalnie dla SpeedBox 3.1 B.Tuning, używa technologii Bluetooth, dzięki temu połączysz rower ze smartfonem. Po ściagnięciu aplkacji i sparowaniu ze smartfonem zobaczysz na ekranie telefonu aktualne parametry z jazdy. Mozesz zapisywać swoje wypady, porównywać z przyjaciółmi, oraz śledzić swoje osiągnięcia. Dzięki temu maksymalnie poczujesz przyjemność z jazdy na swoim elektrycznym rowerze.

Możliwości aplikacji SpeedBox App:

  • Sterowanie tuningiem
  • Ustawienie limitu prędkości
  • Zapisywanie oraz analiza danych jazdy
  • Opcja ukrytego tuningu
  • Zamknięcie silnika
  • Diagnostyka silnika

Działanie SpeedBox 3.1 B.Tuning nie jest limitowane uzywaniem aplikacji SpeedBox App. Aplikacja jest jednak wspaniałym dopełnieniem, dzięki któremu będziesz miał dostępną kompletną analizę Twoich wyczynów.

Ściągnj SpeedBox App na swój smartfon jeszcze przed zamówieniem SpeedBox 3.1 B Tuning. Wypróbuj wersje Demo, poznaj wszystkie fukcje, przy okazji przekonasz się, jeśli aplikacja działa jak powinna na Twoim smartfonie. Do sparowania z SpeedBox 3.1 B.Tuning potrzebujesz telefonu z Blutooth 4.0 lub wyższym.

Get it on Google Play
Get it on App Store

Montaż

Do zamontowania SpeedBox w Twoim rowerze używamy kolorowe wtyczki zaopatrzone w klucz, dlatego instalacja jest naprawdę prosta. Dodatkowo przygotwaliśmy instrukcje oraz filmy instruktażowe, dzięki którym zamontowanie SpeedBox może zrobi każdy klient samodzielnie. Nawet jeśli bedziesz miał problem z instalacją, zawsze możesz zwrócić się do nas o pomoc.

W przypadku, że przygotowujesz się do instalacji SpeedBox na całkiem nowym rowerze, upewnij się, że przejechałeś na nim minimum 1 kilometr.

Szczegółowe informacje dotyczące instalacji można znaleźć tutaj

Ostrzeżenie

Ostrzegamy, że uzywanie rowerów po tuningu może być niezgodne z obowiazującym prawem w danym kraju. Producent nie ponosi odpowiedzialności za szkody wynikłe z używania produktu SpeedBox. Rowery Elektryczne ze SpeedBox nie można uzywać na drogách publicznych oraz ścieżkach rowerowych oraz drogách publicznych. Rowery Elektryczne wyposażone w SpeedBox można uzywać na swoim terenie i na swoją odpowiedzialność. Montaż SpeedBox może doprowadzić do utraty gwarancji roweru elektrycznego.

Sugerujemy używanie innych produktów zapewniających bezpieczeństwo w celu ochrony przed zranieniem.

W przypadku utraty hasła serwisowego lub PIN-u mozecie wykorzystać naszą usługę dostępną  tutaj.

W przypadku aktualizacji firmware Twojego e-roweru, najpierw odinstaluj SpeedBox z e-roweru, zaktualizuj firmware, potem ponownie zainstaluj SpeedBox.

Liczba pinów czujnika prędkości 4-pinowe złącze
Bluetooth/ SpeedBox App TAK