SpeedBox 3.0 dla Bosch (w tym Gen4) - Opakowania: Woreczek, Ilość: 20 szt + 3 bezpłatne

gwiazda 1 gwiazda 2 gwiazda 3 gwiazda 4 gwiazda 5(325)Wartość oceny to 5 z 5
Określ wybór produktów
Wariant nie istnieje

zł 18 300
W magazynie
szt

WŁAŚCIWOŚCI:
Maksymalna prędkosć: bez limitów
Ustawienie limitu prędkości: tak
Widok ekranu: czytelna wartość prędkości
Aktivace: funkcja WALK / - + - +
Kompatibilny z silnikami (w tym 4. generacja):
   Active Line
   Active Line Plus
   Performance Line
   Performance Line CX Line
   Performance Line Speed
   Cargo Line
Kompatibilny z ekranem:
   KIOX
   INTUVIA
   NYON
   PURION
   COBI
Nie jest kompatibilny z:
   Bosch Smart System
   SpeedBox App
Więcej

Kod produktu: SB3_B_20+3pcs_BAG Wysyłka i płatność

Tuningowy produkt 3. generacji dla Twojego elektrycznego roweru. 

SpeedBox deaktywuje limit prędkości a Ty możesz cieszyć się jazdą bez limitu prędkości. Po zainstalowaniu produktu na wyświetlaczu e-roweru wyświetlane są rzeczywiste dane, takie jak maksymalna prędkość, średnia prędkość, dzienny dystans i zasięg.  

Jak działa SpeedBox 3.0?

Nasz produkt charakteryzuje się łatwością obsługi. Aktywacji możesz dokonać na ekranie Twojego roweru. Po aktywacji funkcje WALK na ekrane zobaczysz krótko prędkość 9,9 km/h (6,2 mph). Od tej chwili możesz jeździć bez limitu prędkości – 40km/h, 50 km/h a nawet więcej niż 60 km/h.

Po ponownej aktywacji funkcje WALK tuning się wyłączy. Na ekranie pojawi się wartość 2,5 km/h (1,6 mph), wtedy limit prędkości 25 km/h będzie znowu aktywny. Rower będzie działał tak samo jak przed instalacją SpeedBox.

W przypadku gdy rower nie ma funkcje WALK, aktywacji dokonasz za pomocą przycisku - + - +. Takim samym sposobem SpeedBox deaktywujesz.

Ustawienie maksymalnej prędkości ustawisz kolejnym przełączaniem statusów: Turbo – EMTB – Tour – Eco – Tour – EMTB – Turbo. Po tym jak to zrobisz na ekranie pojawi się aktualny limit prędkości. Przełączanie maksymalnej prędkości odbywa się za pomocą krótkej aktywacji funkcje WALK, lub zakręceniem koła o 360°. Pojawienie się prędkości 1,5 km/k odpowiada limitowi 15 km/h, 2,0 odpowiada 20 km/h, 2,5 odpowiada 25 km/h, 3,0 odpowiada 3,0 km/h, 9,9 odpowiada 99 km/h. Ostatní pokazany limit po pięciu sekundách będzie zapamiętany.  

Jeśli używasz SpeedBox 3.0 z silnikami Bosch 4 generacji (rok produkcji od 2020) musisz po ukończeniu jazdy zostawić rower włączony, aż do chwili w której na ekranie nie pojawi się prędkość 0,0 km/h. Podczas tej fazy na ekranie będzie się pokazywał upływający czas (w minutach). Potem możesz rower bezpiecznie wyłączyć i cieszyć się z nadchodzącej jazdy.

Montaż

Do zamontowania SpeedBox w Twoim rowerze używamy kolorowe wtyczki zaopatrzone w klucz, dlatego instalacja jest naprawdę prosta. Dodatkowo przygotwaliśmy instrukcje oraz filmy instruktażowe dzięki którym zamontowanie SpeedBox może zrobi każdy klient samodzielnie. Nawet jeśli bedziesz miał problem z instalacją zawsze możesz zwrócić się do nas o pomoc.

W przypadku że przygotowujesz się do instalacji SpeedBox na całkiem nowym rowerze upewnij się że przejechałeś na nim minimum 10 kilometrów.

Szczegółowe informacje dotyczące instalacji można znaleźć tutaj

Ostrzeżenie

Ostrzegamy, że uzywanie rowerów po tuningu może być niezgodne z obowiazującym prawem w danym kraju. Producent nie ponosi odpowiedzialności za szkody wynikłe z używania produktu SpeedBox. Rowery Elektryczne ze SpeedBox nie można uzywać na drogách publicznych oraz ścieżkach rowerowych oraz drogách publicznych. Rowery Elektryczne wyposażone w SpeedBox można uzywać na swoim terenie i na swoją odpowiedzialność. Montaż SpeedBox może doprowadzić do utraty gwarancji roweru elektrycznego.

Sugerujemy używanie innych produktów zapewniających bezpieczeństwo w celu ochrony przed zranieniem.

W przypadku krótkiego zatrzymania, aby móc płynnie kontynuować jazdę, zalecamy trzymanie jednej stopy na pedale, aby nie rozpoczęło się odliczanie.

W przypadku dłuższej przerwy należy pozwolić na przynajmniej częściowe odliczanie.

Nie zdejmuj wyświetlacza dopóki odliczanie nie zostanie zakończone.

Zalecamy, aby nie aktualizować oprogramowania roweru elektrycznego, aby uniknąć wykrycia tuningu.

Należy pamiętać, że gwarancja na produkt SpeedBox nie obejmuje nieprawidłowego działania produktu spowodowanego aktualizacją silnika.

Silnik Boscha Nie Smart
Bluetooth/ SpeedBox App NIE