SpeedBox 1.3 B.Tuning dla Shimano (EP8) - Wariant: +E-Tube port, Opakowania: Woreczek, Ilość: 20 szt + 3 bezpłatne

gwiazda 1 gwiazda 2 gwiazda 3 gwiazda 4 gwiazda 5(12)Wartość oceny to 5 z 5
Określ wybór produktów
Wariant nie istnieje

zł 31 000
W magazynie
szt

Get it on Google Play
Get it on App Store

Wariant „+port E-Tube” przeznaczony jest dla e-rowerów bez wolnego portu E-Tube – zazwyczaj e-rowerów z jednym z tych komponentów:
   Satellite System ON/ OFF Switch
   przerzutka elektroniczna Di2

WŁAŚCIWOŚCI:
Maksymalna prędkosć: bez limitów
Licznik prędkości: deaktywowany
Aktywacja/deaktywacja tuningu: SpeedBox App / LIGHTS
Maksymalna prędkość: bez limitów
Widok ekranu:
   realne wartości do 23 km/ godz.
   potem realne wartości tylko w aplikacji SpeedBox
Kompatibilny z:
   silniki EP8
   les moteurs EP8 RS
   Giant Revolt (do 35 km/godz.)
   SpeedBox App
Nie jest kompatibilny s:
   Shimano EP801
Więcej

Kod produktu: SB13BT_S+ETP_20+3pcs_BAG Wysyłka i płatność

Całkowicie przeprojektowany układ tuningowy do Twojego e-roweru z silnikiem Shimano w nowej konstrukcji, całkowicie nowym sprzętem, oprogramowaniem układowym i technologią Bluetooth, która łączy Twój rower z aplikacją mobilną.

Nowość SpeedBox B. Tuning daje mozliwość połaczenia się roweru ze smartfonem. Produkt jest zoptymalizowany do ostatniego szczegółu tak żeby uzyskać maksymalną efekt oraz przyjemność z jazdy. SpeedBox deaktywuje limit prędkości a Ty możesz cieszyć się jazdą bez limitu prędkości. Dzięki mobilnej aplikacji SpeedBox App możesz śledzić oraz zapisywać parametry z jazdy a ekranie Twojego smartfona gdziekolwiek oraz kiedykolwiek.  

W porównaniu z poprzednimi wersjami, ten nowy produkt podłącza się również do portu E-Tube silnika. Dlatego konieczne jest, aby silnik e-roweru, w którym zamierzasz zainstalować nową wersję SpeedBox dla Shimano, miał dostępne jedno wolne złącze E-Tube. Jeśli nie masz wolnego portu E-Tube, wybierz opcję „+E-Tube port”.

Rowery elektryczne, które mają na przykład przerzutkę Di2 lub przycisk włączania/wyłączania zintegrowany z ramą roweru Satellite System ON/OFF Switch (EW-SW100, EW-SW300) zwykle nie mają wolnego złącza rurki elektrycznej.

Jak działa SpeedBox 1.3 B.Tuning?

Ten produkt jest również łatwy w użyciu. Możesz sterować urządzeniem SpeedBox 1.3 B.Tuning w aplikacji mobilnej lub za pomocą świateł. Jeśli światła są wyłączone, możesz jechać z nieograniczoną prędkością. Możesz po prostu wyłączyć funkcję tuningu, aktywując światła. Nowością w tej wersji jest możliwość aktywacji funkcji podwójnego kliknięcia w aplikacji. Aktywując tę ​​funkcję, światła uniezależniają się od tuningu. Po dwukrotnym kliknięciu przycisku LIGHT światła zaczną migać, a tuning się włączy. Ponowne dwukrotne kliknięcie powoduje wyłączenie tuningu, a rower elektryczny działa tak samo, jak bez strojenia.

W aplikacji możesz ustawić maksymalną prędkość wspomagania.

SpeedBox App dla SpeedBox 1.3 B.Tuning

Aplikacja SpeedBox App jest przeznaczona specjalnie dla SpeedBox 3.0 B.Tuning, używa technologii Bluetoth, dzięki temu połączysz rower ze smartfonem. Po ściagnięciu aplkacji i sparowaniu ze smartfonem, zobaczysz na ekranie telefonu aktualne parametry z jazdy. Mozesz zapisywać swoje wypady, porównywać z przyjaciółmi oraz śledzić swoje osiągnięcia. Dzięki temu maksymalnie poczujesz przyjemność z jazdy na swoim elektrycznym rowerze.

Możliwości aplikacji SpeedBox App:

  • Sterowanie tuningiem
  • Włączenie funkcji „kontrola tuningu podwójnym kliknięciem”.
  • Ustawienie limitu prędkości
  • Zapisywanie oraz analiza danych jazdy

Działanie SpeedBox 3.0 B Tuning nie jest limitowane uzywaniem aplikacji SpeedBox App. Aplikacja jest jednak wspaniałym dopełnieniem dzięki któremu będziesz miał dostępną kompletną analizę Twoich wyczynów.

Ściągnj SpeedBox App na swój smartfon jeszcze przed zamówieniem SpeedBox 3.0 B Tuning. Wypróbuj wersje Demo, poznaj wszystkie fukcje, przy okazji przekonasz się jeśli aplikacja działa jak powinna na Twoim smartfonie. Do sparowania z SpeedBox 3.0 B potrzebujesz telefonu z Blutooth 4.0 lub wyższym.

Get it on Google Play

Get it on App Store

Montaż

Do zamontowania SpeedBox w Twoim rowerze używamy kolorowe wtyczki zaopatrzone w klucz, dlatego instalacja jest naprawdę prosta. Dodatkowo przygotwaliśmy instrukcje oraz filmy instruktażowe dzięki którym zamontowanie SpeedBox może zrobi każdy klient samodzielnie. Nawet jeśli bedziesz miał problem z instalacją zawsze możesz zwrócić się do nas o pomoc.

W przypadku że przygotowujesz się do instalacji SpeedBox na całkiem nowym rowerze upewnij się że przejechałeś na nim minimum 10 kilometrów.

Szczegółowe informacje dotyczące instalacji można znaleźć tutaj.

Ostrzeżenie

Ostrzegamy, że uzywanie rowerów po tuningu może być niezgodne z obowiazującym prawem w danym kraju. Producent nie ponosi odpowiedzialności za szkody wynikłe z używania produktu SpeedBox. Rowery Elektryczne ze SpeedBox nie można uzywać na drogách publicznych oraz ścieżkach rowerowych oraz drogách publicznych. Rowery Elektryczne wyposażone w SpeedBox można uzywać na swoim terenie i na swoją odpowiedzialność. Montaż SpeedBox może doprowadzić do utraty gwarancji roweru elektrycznego.

Sugerujemy używanie innych produktów zapewniających bezpieczeństwo w celu ochrony przed zranieniem.

W przypadku aktualizacji firmware Twojego e-roweru, najpierw odinstaluj SpeedBox z e-roweru, zaktualizuj firmware, potem ponownie zainstaluj SpeedBox.

Bluetooth/ SpeedBox App TAK
Jeżeli w silniku masz zajęte wszystkie porty E-Tube wybierz opcję "+E-Tube port" OK