SpeedBox 1.3 B.Tuning dla Bafang (4-pinowe złącze) - Opakowania: Pudełko, Ilość: 20 szt + 3 bezpłatne

Określ wybór produktów
Wariant nie istnieje

zł 26 800
W magazynie
szt

Get it on Google Play
Get it on App Store

WŁAŚCIWOŚCI:
Maksymalna prędkosć: 50 km/h
Aktywacja: SpeedBox App/ LIGHT
Widok ekranu::
   realne wartości do 23 km/ godz.
   wtedy prawdziwe wartości tylko w aplikacji SpeedBox App
Kompatybilny z silnikami:
   Bafang Max Drive M300
   Bafang Max Drive M400
   Bafang Max Drive M420
   z protokolem UART/ CAN

Więcej

Kod produktu: SB13BT_BAF_20+3pcs_BOX Wysyłka i płatność

Podstawowy układ tuningowy do Twojego e-roweru z silnikiem Bafang.

Kompatybilny z silnikami z protokołem UART i CAN.

SpeedBox 1.3 umożliwia podwojenie ograniczenia prędkości e-roweru z pierwotnych 25 km/h do 50 km/h. Po zainstalowaniu produktu na wyświetlaczu e-roweru wyświetlane są rzeczywiste dane do 23 km/h.

Jak działa SpeedBox 1.3 B.Tuning?

Możesz aktywować produkt SpeedBox 1.3 w aplikacji SpeedBox App lub na panelu sterowania roweru elektrycznego. Po naciśnięciu przycisku Światło na wyświetlaczu pojawi się na chwilę ikona aktywnych świateł i od tego momentu można jechać z prędkością 50 km/h. Funkcję strojenia można wyłączyć, ponownie naciskając przycisk Światło.

SpeedBox App dla SpeedBox 1.3 B.Tuning

Aplikacja SpeedBox App jest przeznaczona specjalnie dla SpeedBox 1.3 B.Tuning, używa technologii Bluetoth, dzięki temu połączysz rower ze smartfonem. Po ściagnięciu aplkacji i sparowaniu ze smartfonem, zobaczysz na ekranie telefonu aktualne parametry z jazdy. Mozesz zapisywać swoje wypady, porównywać z przyjaciółmi oraz śledzić swoje osiągnięcia. Dzięki temu maksymalnie poczujesz przyjemność z jazdy na swoim elektrycznym rowerze.

Możliwości aplikacji SpeedBox App:

  • Sterowanie tuningiem
  • Ustawienie limitu prędkości
  • Zapisywanie oraz analiza danych jazdy
  • Diagnostyka silnika

Działanie SpeedBox 1.3 B.Tuning nie jest limitowane uzywaniem aplikacji SpeedBox App. Aplikacja jest jednak wspaniałym dopełnieniem dzięki któremu będziesz miał dostępną kompletną analizę Twoich wyczynów.

Ściągnj SpeedBox App na swój smartfon jeszcze przed zamówieniem SpeedBox 1.3 B.Tuning. Wypróbuj wersje Demo, poznaj wszystkie fukcje, przy okazji przekonasz się jeśli aplikacja działa jak powinna na Twoim smartfonie. Do sparowania z SpeedBox 1.3 B.Tuning potrzebujesz telefonu z Blutooth 4.0 lub wyższym.

Get it on Google Play
Get it on App Store

Montaż

Do zamontowania SpeedBox w Twoim rowerze używamy kolorowe wtyczki zaopatrzone w klucz, dlatego instalacja jest naprawdę prosta. Dodatkowo przygotwaliśmy instrukcje oraz filmy instruktażowe dzięki którym zamontowanie SpeedBox może zrobi każdy klient samodzielnie. Nawet jeśli bedziesz miał problem z instalacją zawsze możesz zwrócić się do nas o pomoc.

W przypadku że przygotowujesz się do instalacji SpeedBox na całkiem nowym rowerze upewnij się że przejechałeś na nim minimum 1 kilometr.

Ścignij instrukcje: text

Ostrzeżenie

Ostrzegamy, że uzywanie rowerów po tuningu może być niezgodne z obowiazującym prawem w danym kraju. Producent nie ponosi odpowiedzialności za szkody wynikłe z używania produktu SpeedBox. Rowery Elektryczne ze SpeedBox nie można uzywać na drogách publicznych oraz ścieżkach rowerowych oraz drogách publicznych. Rowery Elektryczne wyposażone w SpeedBox można uzywać na swoim terenie i na swoją odpowiedzialność. Montaż SpeedBox może doprowadzić do utraty gwarancji roweru elektrycznego.

Sugerujemy używanie innych produktów zapewniających bezpieczeństwo w celu ochrony przed zranieniem.

W przypadku aktualizacji firmware Twojego e-roweru, najpierw odinstaluj SpeedBox z e-roweru, zaktualizuj firmware, potem ponownie zainstaluj SpeedBox.

Liczba pinów czujnika prędkości 4-pinowe złącze
Bluetooth/ SpeedBox App TAK