SpeedBox 1.1 B.Tuning dla Bosch (Smart System) - Opakowania: Pudełko, Ilość: 1 szt

gwiazda 1 gwiazda 2 gwiazda 3 gwiazda 4 gwiazda 5(7)Wartość oceny to 5 z 5
Wariant nie istnieje

zł 1 495
W magazynie
szt

Get it on Google Play
Get it on App Store

WŁAŚCIWOŚCI:
Maksymalna prędkosć: Bez limitów max 35 km/h zalecana)
Ustawienie limitu prędkości: TAK
Widok ekranu:
   Czytelna wartość prędkości: NIE (tylko w aplikacji SpeedBox App)
   Rzeczywisty przebyty dystans: Po zakończeniu odliczania
Aktywacja/deaktywacja (nie wykonuj podczas jazdy):
   funkcja WALK / - + - + / SpeedBox App
Aktywacja/ deaktywacja: TAK (3.5/2.5 km/h)
Kompatybilny z:
   Wszystkimi wyświetlaczami Smart System
   Ze wszystkimi silnikami Smart System (w tym silniki SX)
   SpeedBox App
   Wersją oprogramowania 11.13.0
Nekompatybilny z:
   Bosch Rim Magnet
   Układ ABS

Aktualizacja silników Bosch Smart System (wersja oprogramowania 11.13.0) powoduje niekompatybilność z produktami zamówionymi przed 05/2024.
Więcej

Kod produktu: SB11BT_B_1pcs_BOX Wysyłka i płatność

SpeedBox z technologią Bluetooth i aplikacją mobilną do Twojego e-roweru z silnikami Bosch 4 generacji z systemem Smart System. Ciesz się jazdą bez ograniczeń i jednocześnie wszystkimi dodatkami, które niesie ze sobą aplikacja SpeedBox.

SpeedBox B.Tuning zapewnia unikalne połączenie e-roweru z telefonem komórkowym i umożliwia dezaktywację ogranicznika prędkości e-roweru. Realne wartości w całym zakresie prędkości jazdy możesz monitorować w aplikacji SpeedBox na wyświetlaczu swojego telefonu.

Jak działa SpeedBox 1.1 B.Tuning dla Bosch?

Aby poprawnie aktywować wszystkie funkcje SpeedBox, po włączeniu roweru elektrycznego należy wejść do menu i przejść do informacji o obwodzie koła Twojego roweru elektrycznego.

Aktywacji możesz dokonać w mobilnej aplikacji lub na ekranie Twojego e-roweru. Nie aktywuj podczas jazdy!Po aktywacji funkcje WALK na ekranie zobaczysz krótko prędkość 3.5 km/h (2.2 mph). Od tej chwili możesz jechać 35 km/h. Domyślne ograniczenie prędkości możesz zmienić na dowolne (do 99 km/h), jednak aby zminimalizować ryzyko wystąpienia kodów błędów, zalecamy nie przekraczać 35 km/h.

Po ponownej aktywacji funkcje WALK tuning się wyłączy. Na ekranie pojawi się wartość 2.5 km/h (1.6 mph), wtedy limit prędkości 25 km/h będzie znowu aktywny. E-rower będzie działał tak samo jak przed instalacją tuningu SpeedBox. Nie deaktywuj podczas jazdy!

W przypadku, gdy rower nie ma funkcje WALK, aktywacji dokonasz za pomocą przycisku - + - +. Takim samym sposobem dezaktywujesz SpeedBox.

Po pierwszym włączeniu SpeedBox App, będziesz poproszony o ustawienie PIN-u. PIN będziesz używał przy każdym uruchomieniu aplikacji. Po ustawieniu PIN-u będziesz poproszony o ustawienie hasła serwisowego, które możesz uzyć gdybyś zapomniał PIN lub do zmiany PIN-u.

Ustawienie maksymalnej prędkości ustawisz przełączając tryby z trybu TURBO o trzy poziomy w dół, a następnie o trzy poziomy w górę: eMTB - TOUR+ - ECO - TOUR+ - eMTB - TURBO.  Po tym, jak to zrobisz, na ekranie pojawi się aktualny limit prędkości. Przełączanie maksymalnej prędkości odbywa się za pomocą krótkej aktywacji/deaktywacji funkcje WALK, lub zakręceniem koła o 360°. Pojawienie się prędkości 2.5 km/h odpowiada limitowi 25 km/h, 3.0 odpowiada 30 km/h, 3.5 odpowiada 35 km/h i tak dalej. Ostatni pokazany limit po 15 sekundach będzie zapamiętany.

Jeśli używasz SpeedBox musisz po ukończeniu jazdy zostawić rower włączony, aż do chwili w której na ekranie nie pojawi się prędkość 0,0 km/h. Podczas tej fazy na ekranie będzie się pokazywał upływający czas. Potem możesz rower bezpiecznie wyłączyć i cieszyć się z nadchodzącej jazdy.

SpeedBox App dla SpeedBox 1.1 B.Tuning

Aplikacja SpeedBox App jest przeznaczona specjalnie dla SpeedBox 1.1 B.Tuning, używa technologii Bluetoth, dzięki temu połączysz rower ze smartfonem. Po ściagnięciu aplkacji i sparowaniu ze smartfonem, zobaczysz na ekranie telefonu aktualne parametry z jazdy. Mozesz zapisywać swoje wypady, porównywać z przyjaciółmi oraz śledzić swoje osiągnięcia. Dzięki temu maksymalnie poczujesz przyjemność z jazdy na swoim elektrycznym rowerze.

Możliwości aplikacji SpeedBox App:

  • Sterowanie tuningiem
  • Ustawienie limitu prędkości
  • Zapisywanie oraz analiza danych jazdy
  • Opcja ukrytego tuningu
  • Diagnostyka silnika

Działanie SpeedBox 1.1 B.Tuning nie jest limitowane uzywaniem aplikacji SpeedBox App. Aplikacja jest jednak wspaniałym dopełnieniem dzięki któremu będziesz miał dostępną kompletną analizę Twoich wyczynów.

Ściągnj SpeedBox App na swój smartfon jeszcze przed zamówieniem SpeedBox 1.1 B.Tuning. Wypróbuj wersje Demo, poznaj wszystkie fukcje, przy okazji przekonasz się jeśli aplikacja działa jak powinna na Twoim smartfonie. Do sparowania z SpeedBox 1.1 B.Tuning potrzebujesz telefonu z Blutooth 4.0 lub wyższym.

Get it on Google Play
Get it on App Store

Montaż

Do zamontowania SpeedBox w Twoim rowerze używamy kolorowe wtyczki zaopatrzone w klucz, dlatego instalacja jest naprawdę prosta. Dodatkowo przygotwaliśmy instrukcje oraz filmy instruktażowe dzięki którym zamontowanie SpeedBox może zrobi każdy klient samodzielnie. Nawet jeśli bedziesz miał problem z instalacją, zawsze możesz zwrócić się do nas o pomoc.

W przypadku że przygotowujesz się do instalacji SpeedBox na całkiem nowym rowerze, upewnij się, że przejechałeś na nim minimum 10 kilometrów.

Ważne:

Podłącz złącza męsko-żeńskie w kierunku zamka. Nie obracać złączy podczas podłączania!

Manual

Szczegółowe informacje dotyczące instalacji można znaleźć tutaj.

Ostrzeżenie

Ostrzegamy, że uzywanie rowerów po tuningu może być niezgodne z obowiazującym prawem w danym kraju. Producent nie ponosi odpowiedzialności za szkody wynikłe z używania produktu SpeedBox. Rowery Elektryczne ze SpeedBox nie można uzywać na drogách publicznych oraz ścieżkach rowerowych oraz drogách publicznych. Rowery Elektryczne wyposażone w SpeedBox można uzywać na swoim terenie i na swoją odpowiedzialność. Montaż SpeedBox może doprowadzić do utraty gwarancji roweru elektrycznego.

Sugerujemy używanie innych produktów zapewniających bezpieczeństwo w celu ochrony przed zranieniem.

W przypadku krótkiego zatrzymania, aby móc płynnie kontynuować jazdę, zalecamy trzymanie jednej stopy na pedale, aby nie rozpoczęło się odliczanie.

W przypadku dłuższej przerwy należy pozwolić na przynajmniej częściowe odliczanie.

Po długiej jeździe odliczanie może zająć kilka minut.

Nie zdejmuj wyświetlacza dopóki odliczanie nie zostanie zakończone.

Aktywację/dezaktywację tuningu należy zawsze wykonywać przed jazdą, a nie w trakcie jazdy

Zalecamy nie przekraczać prędkości 35 km/h.

Zalecamy, aby nie aktualizować oprogramowania roweru elektrycznego, aby uniknąć wykrycia tuningu.

Proszę wyłączyć automatyczne aktualizacje w ustawieniach Ebike Flow App.

Należy pamiętać, że gwarancja na produkt SpeedBox nie obejmuje nieprawidłowego działania produktu spowodowanego aktualizacją silnika.

Silnik Boscha Gen 4 - Smart System
Bluetooth/ SpeedBox App TAK