SpeedBox 3.1 dla Bafang (4-pinowe złącze) - Opakowania: Woreczek, Ilość: 20 szt + 3 bezpłatne

gwiazda 1 gwiazda 2 gwiazda 3 gwiazda 4 gwiazda 5(1)Wartość oceny to 5 z 5
Określ wybór produktów
Wariant nie istnieje

zł 17 400
W magazynie
szt

WŁAŚCIWOŚCI:
Aktywacja: LIGHT/ + - + -
Maksymalna prędkosć: bez limitów
Ustawienie limitu prędkości: TAK
Widok ekranu: prawdziwe wartości
Kompatybilny z silnikami:
   Bafang Max Drive M300
   Bafang Max Drive M400
   Bafang Max Drive M420
Nie kompatybilny z:
   Bafang Max Drive M500
   SpeedBox App
   wyświetlaczami ze złączami UART

Więcej

Kod produktu: SB31_BAF_20+3pcs_BAG Wysyłka i płatność

Tuningowy produkt nowej generacji dla Twojego elektrycznego roweru.

Nowość SpeedBox 3.1 jest zoptymalizowany do ostatniego szczegółu tak, żeby uzyskać maksymalną efekt oraz przyjemność z jazdy.

SpeedBox deaktywuje limit prędkości a Ty możesz cieszyć się jazdą bez limitu prędkości. 

Jak działa SpeedBox 3.1?

Tuning aktywujesz na wyświetlaczu e-roweru. Po naciśnięciu przycisku LIGHT lub + - + - na wyświetlaczu pojawi się na chwilę wartość 99 km/h (62 mph) i od tego momentu można jechać z nieograniczoną prędkością.

Możesz wyłączyć funkcję tuningu, naciskając ponownie przycisk LIGHT lub + - + -. Wyświetlacz pokazuje 25 km/h (16 mph) i ograniczenie prędkości do 25 km/h jest ponownie włączone. Rower elektryczny działa wtedy tak samo, jak przed zainstalowaniem tuningu.

Maksymalną prędkość wspomagania można ustawić, stopniowo przełączając tryby o trzy poziomy w dół, a następnie o trzy poziomy w górę. Na wyświetlaczu pojawi się aktualne ograniczenie prędkości. Maksymalną prędkość wspomagania można zmienić, krótko aktywując LIGHT, lub obracając kierownicę o 360°. Ostatni wyświetlany limit jest zapisywany po pięciu sekundach braku aktywności.

Montaż

Do zamontowania SpeedBox w Twoim rowerze używamy kolorowe wtyczki zaopatrzone w klucz, dlatego instalacja jest naprawdę prosta. Dodatkowo przygotwaliśmy instrukcje oraz filmy instruktażowe, dzięki którym zamontowanie SpeedBox może zrobi każdy klient samodzielnie. Nawet jeśli bedziesz miał problem z instalacją, zawsze możesz zwrócić się do nas o pomoc.

W przypadku, że przygotowujesz się do instalacji SpeedBox na całkiem nowym rowerze, upewnij się, że przejechałeś na nim minimum 1 kilometr.

Szczegółowe informacje dotyczące instalacji można znaleźć tutaj

Ostrzeżenie

Ostrzegamy, że uzywanie rowerów po tuningu może być niezgodne z obowiazującym prawem w danym kraju. Producent nie ponosi odpowiedzialności za szkody wynikłe z używania produktu SpeedBox. Rowery Elektryczne ze SpeedBox nie można uzywać na drogách publicznych oraz ścieżkach rowerowych oraz drogách publicznych. Rowery Elektryczne wyposażone w SpeedBox można uzywać na swoim terenie i na swoją odpowiedzialność. Montaż SpeedBox może doprowadzić do utraty gwarancji roweru elektrycznego.

Sugerujemy używanie innych produktów zapewniających bezpieczeństwo w celu ochrony przed zranieniem.

Liczba pinów czujnika prędkości 4-pinowe złącze
Bluetooth/ SpeedBox App NIE