SpeedBox 2.0 dla Yamaha PW (do 2018) - Ilość: 20 szt + 3 bezpłatne, Opakowania: Woreczek

gwiazda 1 gwiazda 2 gwiazda 3 gwiazda 4 gwiazda 5(36)Wartość oceny to 5 z 5
Określ wybór produktów
Wariant nie istnieje

zł 16 400
W magazynie
szt

WŁAŚCIWOŚCI:
Aktywacja: LIGHT / ↑ ↓ ↑ ↓
Maksymalna prędkosć: do 50 km/ godz. (31 mph)
Widok ekranu: czytelna wartość prędkości
Kompatibilny z silnikami:
   Yamaha PW (produkowanymi do r. 2018)
Niekompatibilny z silnikami:
   PW-SE
   PW-X
   PW-TE
   PWX2
   PW-ST
Niekompatibilny z:
   SpeedBox App
W przypadku aktualizacji firmware Twojego e-roweru, najpierw odinstaluj SpeedBox z e-roweru, zaktualizuj firmware, potem ponownie zainstaluj SpeedBox.

Więcej

Kod produktu: SB2_Y_PW_20+3pcs_BAG Wysyłka i płatność

Niezawodny produkt tuningowy drugiej generacji do Twojego e-roweru Yamaha.

Produkt tuningowy SpeedBox 2.0 umożliwia dezaktywację ogranicznika prędkości roweru elektrycznego. Po zainstalowaniu tuningu na wyświetlaczu e-roweru wyświetlane są rzeczywiste dane, takie jak maksymalna prędkość, średnia prędkość, dzienny przebyty dystans czy zasięg. Wspomaganie e-roweru wyłącza się po osiągnięciu prędkości 50 km/h (31 mph).

Jak działa SpeedBox 2.0?

Tuning aktywujesz na wyświetlaczu e-roweru. Po naciśnięciu przycisku LIGHT lub ↑↓↑↓ na wyświetlaczu pojawi się na chwilę wartość 5,0 km/h (3,1 mph) i od tego momentu można jechać prędkościa 50 km/h (31 mph).

Możesz wyłączyć funkcję tuningu, naciskając ponownie przycisk LIGHT lub ↑↓↑↓. Wyświetlacz pokazuje 2,5 km/h (1,6 mph) i ograniczenie prędkości do 25 km/h (1,6 mph) jest ponownie włączone. Rower elektryczny działa wtedy tak samo, jak przed zainstalowaniem tuningu.

Jeśli chcesz oddzielnie sterować urządzeniem SpeedBox i światłami, użyj kombinacji strzałek ↑↓↑↓, a urządzenie SpeedBox zostanie aktywowane. Możesz łatwo dezaktywować SpeedBox w ten sam sposób. Naciskając strzałki w tej kolejności, możesz aktywować i dezaktywować SpeedBox w dowolnym momencie, niezależnie od sterowania oświetleniem.

Montaż

Do zamontowania SpeedBox w Twoim rowerze używamy kolorowe wtyczki zaopatrzone w klucz, dlatego instalacja jest naprawdę prosta. Dodatkowo przygotwaliśmy instrukcje oraz filmy instruktażowe dzięki którym zamontowanie SpeedBox może zrobi każdy klient samodzielnie. Nawet jeśli bedziesz miał problem z instalacją zawsze możesz zwrócić się do nas o pomoc.

W przypadku że przygotowujesz się do instalacji SpeedBox na całkiem nowym rowerze upewnij się że przejechałeś na nim minimum 1 kilometr.

Szczegółową instrukcję instalacji można znaleźć tutaj

Ostrzeżenie

Ostrzegamy, że uzywanie rowerów po tuningu może być niezgodne z obowiazującym prawem w danym kraju. Producent nie ponosi odpowiedzialności za szkody wynikłe z używania produktu SpeedBox. Rowery Elektryczne ze SpeedBox nie można uzywać na drogách publicznych oraz ścieżkach rowerowych oraz drogách publicznych. Rowery Elektryczne wyposażone w SpeedBox można uzywać na swoim terenie i na swoją odpowiedzialność. Montaż SpeedBox może doprowadzić do utraty gwarancji roweru elektrycznego.

Sugerujemy używanie innych produktów zapewniających bezpieczeństwo w celu ochrony przed zranieniem.

Bluetooth/ SpeedBox App NIE