SpeedBox 2.0 dla Yamaha UrbanRush - Ilość: 10 szt + 1 bezpłatna, Opakowania: Pudełko

gwiazda 1 gwiazda 2 gwiazda 3 gwiazda 4 gwiazda 5(3)Wartość oceny to 5 z 5
Określ wybór produktów
Wariant nie istnieje

zł 10 150
W magazynie
szt

WŁAŚCIWOŚCI:
Aktywacja: LIGHT / ↑ ↓ ↑ ↓
Maksymalna prędkosć: 75 km/h (48 mph)
Widok ekranu: czytelna wartość
Kompatibilny z: rowery elektryczne Urban Rush
Niekompatibilny z: SpeedBox App


W przypadku aktualizacji firmware Twojego e-roweru, najpierw odinstaluj SpeedBox z e-roweru, zaktualizuj firmware, potem ponownie zainstaluj SpeedBox.

Więcej

Kod produktu: SB2_Y_UR_10+1pcs_BOX Wysyłka i płatność

Niezawodny produkt tuningowy drugiej generacji do Twojego e-roweru Yamaha.

Produkt tuningowy SpeedBox 2.0 umożliwia dezaktywację ogranicznika prędkości roweru elektrycznego. Po zainstalowaniu tuningu na wyświetlaczu e-roweru wyświetlane są rzeczywiste dane, takie jak maksymalna prędkość, średnia prędkość, dzienny przebyty dystans czy zasięg.

Jak działa SpeedBox 2.0?

Tuning SpeedBox 2.0 można aktywować na panelu sterowania roweru elektrycznego, naciskając kombinację przycisków ↑ ↓ ↑ ↓ w krótkim odstępie czasu.
Po wciśnięciu przycisków na wyświetlaczu pojawi się na chwilę wartość 9,9 km/h (6,2 mph) i od tego momentu można jechać z nieograniczoną prędkością - 40 km/h (25 mph), 50 km/h (30 mph) i więcej 60 kilometrów na godzinę (37 mil na godzinę).

Możesz wyłączyć funkcję tuningu, naciskając ponownie tę samą kombinację przycisków ↑ ↓ ↑ ↓. Ograniczenie prędkości wróciło. Rower elektryczny działa wtedy tak samo, jak przed zainstalowaniem produktu.

Montaż

Do zamontowania SpeedBox w Twoim rowerze używamy kolorowe wtyczki zaopatrzone w klucz, dlatego instalacja jest naprawdę prosta. Dodatkowo przygotwaliśmy instrukcje oraz filmy instruktażowe dzięki którym zamontowanie SpeedBox może zrobi każdy klient samodzielnie. Nawet jeśli bedziesz miał problem z instalacją zawsze możesz zwrócić się do nas o pomoc.

W przypadku że przygotowujesz się do instalacji SpeedBox na całkiem nowym rowerze upewnij się że przejechałeś na nim minimum 1 kilometr.

Szczegółową instrukcję instalacji można znaleźć tutaj

Ostrzeżenie

Ostrzegamy, że uzywanie rowerów po tuningu może być niezgodne z obowiazującym prawem w danym kraju. Producent nie ponosi odpowiedzialności za szkody wynikłe z używania produktu SpeedBox. Rowery Elektryczne ze SpeedBox nie można uzywać na drogách publicznych oraz ścieżkach rowerowych oraz drogách publicznych. Rowery Elektryczne wyposażone w SpeedBox można uzywać na swoim terenie i na swoją odpowiedzialność. Montaż SpeedBox może doprowadzić do utraty gwarancji roweru elektrycznego.

Sugerujemy używanie innych produktów zapewniających bezpieczeństwo w celu ochrony przed zranieniem.

Bluetooth/ SpeedBox App NIE