SpeedBox 1.3 dla Shimano (EP8) - Wariant: Standard, Opakowania: Pudełko, Ilość: 20 szt + 3 bezpłatne

gwiazda 1 gwiazda 2 gwiazda 3 gwiazda 4 gwiazda 5(23)Wartość oceny to 5 z 5
Określ wybór produktów
Wariant nie istnieje

zł 21 700
W magazynie
szt

Wariant „+port E-Tube” przeznaczony jest dla e-rowerów bez wolnego portu E-Tube – zazwyczaj e-rowerów z jednym z tych komponentów:
   Satellite System ON/ OFF Switch
   przerzutka elektroniczna Di2

WŁAŚCIWOŚCI:
Licznik prędkości: deaktywowany
Aktywacja/deaktywacja tuningu SpeedBox App / LIGHTS
Maksymalna prędkość: bez limitów
Widok ekranu:
   realne wartości do 23 km/godz.
Kompatibilny z:
   silniki EP8
   silniki EP8 RS
   Giant Revolt (do 35 km/godz.)
Nie jest kompatibilny s:
   Shimano EP801
   SpeedBox App
Więcej

Kod produktu: SB13_S_20+3pcs_BOX Wysyłka i płatność

Całkowicie przeprojektowany układ tuningowy do Twojego e-roweru z silnikiem Shimano w nowej konstrukcji, całkowicie nowym sprzętem oraz oprogramowaniem układowym.

SpeedBox 1.3 umożliwia dezaktywację ogranicznika prędkości roweru elektrycznego. Po zainstalowaniu urządzenia na wyświetlaczu e-roweru wyświetlane są rzeczywiste dane do 23 km/h.

Jeśli chcesz monitorować rzeczywiste wartości w całym zakresie prędkości swojej jazdy, polecamy zakup SpeedBox 1.3 B.Tuning dla Shimano - rzeczywiste parametry z jazdy możesz monitorować w aplikacji SpeedBox App na wyświetlaczu swojego telefonu.

W porównaniu z poprzednimi wersjami, ten nowy produkt podłącza się również do portu E-Tube silnika. Dlatego konieczne jest, aby silnik e-roweru, w którym zamierzasz zainstalować nową wersję SpeedBox dla Shimano, miał dostępne jedno wolne złącze E-Tube. Jeśli nie masz wolnego portu E-Tube, wybierz opcję „+E-Tube port”.

Rowery elektryczne, które mają na przykład przerzutkę Di2 lub przycisk włączania/wyłączania zintegrowany z ramą roweru Satellite System ON/OFF Switch (EW-SW100, EW-SW300) zwykle nie mają wolnego złącza rurki elektrycznej.

Jak działa SpeedBox 1.3?

Produkt ten charakteryzuje się również łatwą obsługą. Tym chipem tuningowym można sterować za pomocą przycisku LIGHT. Jeśli światła są wyłączone, możesz jechać z nieograniczoną prędkością. Możesz po prostu wyłączyć funkcję tuningu, aktywując światła. Jeśli chcesz, aby tuning był zawsze włączony, niezależnie od stanu świateł, podłącz zacisk widełkowy SpeedBox do zacisku śrubowego oznaczonego „-”. Jeśli nie masz świateł w swoim rowerze, SpeedBox będzie zawsze włączony.

Montaż

Do zamontowania SpeedBox w Twoim rowerze używamy kolorowe wtyczki zaopatrzone w klucz, dlatego instalacja jest naprawdę prosta. Dodatkowo przygotwaliśmy instrukcje oraz filmy instruktażowe dzięki którym zamontowanie SpeedBox może zrobi każdy klient samodzielnie. Nawet jeśli bedziesz miał problem z instalacją zawsze możesz zwrócić się do nas o pomoc.

W przypadku że przygotowujesz się do instalacji SpeedBox na całkiem nowym rowerze upewnij się że przejechałeś na nim minimum 10 kilometrów.

Szczegółowe informacje dotyczące instalacji można znaleźć tutaj.

Ostrzeżenie

Ostrzegamy, że uzywanie rowerów po tuningu może być niezgodne z obowiazującym prawem w danym kraju. Producent nie ponosi odpowiedzialności za szkody wynikłe z używania produktu SpeedBox. Rowery Elektryczne ze SpeedBox nie można uzywać na drogách publicznych oraz ścieżkach rowerowych oraz drogách publicznych. Rowery Elektryczne wyposażone w SpeedBox można uzywać na swoim terenie i na swoją odpowiedzialność. Montaż SpeedBox może doprowadzić do utraty gwarancji roweru elektrycznego.

Sugerujemy używanie innych produktów zapewniających bezpieczeństwo w celu ochrony przed zranieniem.

W przypadku aktualizacji firmware Twojego e-roweru, najpierw odinstaluj SpeedBox z e-roweru, zaktualizuj firmware, potem ponownie zainstaluj SpeedBox.

Bluetooth/ SpeedBox App NIE
Jeżeli w silniku masz zajęte wszystkie porty E-Tube wybierz opcję "+E-Tube port" OK