SpeedBox 1.2 dla Bafang (3-pinowe złącze) - Opakowania: Pudełko, Ilość: 10 szt + 1 bezpłatny

Określ wybór produktów
Wariant nie istnieje

zł 8 700
W magazynie
szt

WŁAŚCIWOŚCI:
Maksymalna prędkosć: 50 km/ godz.
Widok ekranu:: realne wartości do 23 km/h
Aktywacja: SpeedBox App/ LIGHT
Kompatybilny z silnikami:
   Bafang Max Drive M300
   Bafang Max Drive M400
   z protokolem UART/ CAN

Nie jest kompatybilny z: SpeedBox App
Więcej

Kod produktu: SB12_BAF_10+1pcs_BOX Wysyłka i płatność

Podstawowy układ tuningowy do Twojego e-roweru z silnikiem Bafang.

Kompatybilny z silnikami z protokołem UART i CAN.

SpeedBox 1.2 umożliwia podwojenie ograniczenia prędkości e-roweru z pierwotnych 25 km/h do 50 km/h. Po zainstalowaniu produktu na wyświetlaczu e-roweru wyświetlane są rzeczywiste dane do 23 km/h.

Jak działa SpeedBox 1.2

Możesz aktywować produkt SpeedBox 1.2 na panelu sterowania roweru elektrycznego. Po naciśnięciu przycisku Światło na wyświetlaczu pojawi się na chwilę ikona aktywnych świateł i od tego momentu można jechać z prędkością 50 km/h. Funkcję strojenia można wyłączyć, ponownie naciskając przycisk Światło

Jeśli chcesz używać SpeedBox jednocześnie ze światłami, zalecamy zakup Bafang kabel do oświetlenia.

Montaż

Do zamontowania SpeedBox w Twoim rowerze używamy kolorowe wtyczki zaopatrzone w klucz, dlatego instalacja jest naprawdę prosta. Dodatkowo przygotwaliśmy instrukcje oraz filmy instruktażowe dzięki którym zamontowanie SpeedBox może zrobi każdy klient samodzielnie. Nawet jeśli bedziesz miał problem z instalacją zawsze możesz zwrócić się do nas o pomoc.

W przypadku że przygotowujesz się do instalacji SpeedBox na całkiem nowym rowerze upewnij się że przejechałeś na nim minimum 1 kilometr.

Szczegółowe informacje na temat instalacji można znaleźć tutaj

Ostrzeżenie

Ostrzegamy, że uzywanie rowerów po tuningu może być niezgodne z obowiazującym prawem w danym kraju. Producent nie ponosi odpowiedzialności za szkody wynikłe z używania produktu SpeedBox. Rowery Elektryczne ze SpeedBox nie można uzywać na drogách publicznych oraz ścieżkach rowerowych oraz drogách publicznych. Rowery Elektryczne wyposażone w SpeedBox można uzywać na swoim terenie i na swoją odpowiedzialność. Montaż SpeedBox może doprowadzić do utraty gwarancji roweru elektrycznego.

Sugerujemy używanie innych produktów zapewniających bezpieczeństwo w celu ochrony przed zranieniem.

W przypadku aktualizacji firmware Twojego e-roweru, najpierw odinstaluj SpeedBox z e-roweru, zaktualizuj firmware, potem ponownie zainstaluj SpeedBox.

Liczba pinów czujnika prędkości 3-pinowe złącze
Bluetooth/ SpeedBox App NIE