SpeedBox 1.0 pro Shimano E6000 - Opakowania: Pudełko, Ilość: 10 szt + 1 bezpłatny

gwiazda 1 gwiazda 2 gwiazda 3 gwiazda 4 gwiazda 5(19)Wartość oceny to 5 z 5
Określ wybór produktów
Wariant nie istnieje

zł 9 650
W magazynie
szt

WŁAŚCIWOŚCI:
Licznik prędkości: do 99 km/ godz.
Aktywacja/deaktywacja tuningu Światła
Widok ekranu: realne wartości do 23 km/ godz.
Kompatibilny z silnikami: E6000
Nie jest kompatibilny z:
   SpeedBox App
   z przerzutką elektroniczną Di2
W przypadku aktualizacji firmware Twojego e-roweru, najpierw odinstaluj SpeedBox z e-roweru, zaktualizuj firmware, potem ponownie zainstaluj SpeedBox.

Więcej

Kod produktu: SB1_S_E6_10+1pcs_BOX Wysyłka i płatność

Podstawowy układ tuningowy do Twojego e-roweru z silnikiem Shimano.

SpeedBox 1.0 umożliwia dezaktywację ogranicznika prędkości roweru elektrycznego. Podczas korzystania z niego rzeczywista prędkość jest pokazywana na wyświetlaczu do 22 km/h, po czym wskaźnik prędkości jest stały i nadal pokazuje tę samą wartość nawet przy wyższych prędkościach.

Jak działa SpeedBox 1.0?

Jeśli nie masz świateł na rowerze, SpeedBox 1.0 dla Shimano będzie zawsze włączony. Jeśli masz zamontowane światła, możesz włączyć chip tuningowy, jak chcesz. Aktywujesz chip SpeedBox 1.0 na panelu sterowania e-roweru. Gdy światła są wyłączone, SpeedBox jest aktywowany. Możesz po prostu wyłączyć funkcję chipa, aktywując światła.

Montaż

Do zamontowania SpeedBox w Twoim rowerze używamy kolorowe wtyczki zaopatrzone w klucz, dlatego instalacja jest naprawdę prosta. Dodatkowo przygotwaliśmy instrukcje oraz filmy instruktażowe dzięki którym zamontowanie SpeedBox może zrobi każdy klient samodzielnie. Nawet jeśli bedziesz miał problem z instalacją zawsze możesz zwrócić się do nas o pomoc.

W przypadku że przygotowujesz się do instalacji SpeedBox na całkiem nowym rowerze upewnij się że przejechałeś na nim minimum 10 kilometr.

Szczegółowe informacje dotyczące instalacji można znaleźć tutaj.

Ostrzeżenie

Ostrzegamy, że uzywanie rowerów po tuningu może być niezgodne z obowiazującym prawem w danym kraju. Producent nie ponosi odpowiedzialności za szkody wynikłe z używania produktu SpeedBox. Rowery Elektryczne ze SpeedBox nie można uzywać na drogách publicznych oraz ścieżkach rowerowych oraz drogách publicznych. Rowery Elektryczne wyposażone w SpeedBox można uzywać na swoim terenie i na swoją odpowiedzialność. Montaż SpeedBox może doprowadzić do utraty gwarancji roweru elektrycznego.

Sugerujemy używanie innych produktów zapewniających bezpieczeństwo w celu ochrony przed zranieniem.

Bluetooth/ SpeedBox App NIE