SpeedBox 1.0 dla Panasonic (GX series) - Opakowania: Woreczek, Ilość: 1 szt

gwiazda 1 gwiazda 2 gwiazda 3 gwiazda 4 gwiazda 5(22)Wartość oceny to 5 z 5
Określ wybór produktów
Wariant nie istnieje

zł 820
W magazynie
szt

WŁAŚCIWOŚCI:
Aktywacja: Podłączając złącze przewodem zielono-czerwonym
Maksymalna prędkosć: do 50 km/ godz.
Widok ekranu: pól wartości
Kompatibilny z silnikami:
   GX0
   GX Ultimate
   GX Ultimate Pro
   GX Power Plus
   GX Ultimate Pro FIT
Niekompatibilny s: SpeedBox App

W przypadku aktualizacji firmware Twojego e-roweru, najpierw odinstaluj SpeedBox z e-roweru, zaktualizuj firmware, potem ponownie zainstaluj SpeedBox.
Więcej

Kod produktu: SB1_PAN_1pcs_BAG Wysyłka i płatność

Podstawowy układ tuningowy do Twojego e-roweru z silnikiem Panasonic.

SpeedBox 1.0 umożliwia podwojenie ograniczenia prędkości e-roweru z pierwotnych 25 km/ h do 50 km/h. Podczas korzystania z niego na wyświetlaczu pokazywana jest połowa rzeczywistej prędkości, a także długość przebytej trasy i inne wartości.

Jak działa SpeedBox 1.0?

SpeedBox 1.0 dla Panasonic jest stale aktywny po zamontowaniu na rowerze elektrycznym. Dlatego nie musisz czekać, aby go wyłączyć i włączyć.

Montaż

Do zamontowania SpeedBox w Twoim rowerze używamy kolorowe wtyczki zaopatrzone w klucz, dlatego instalacja jest naprawdę prosta. Dodatkowo przygotwaliśmy instrukcje oraz filmy instruktażowe dzięki którym zamontowanie SpeedBox może zrobi każdy klient samodzielnie. Nawet jeśli bedziesz miał problem z instalacją zawsze możesz zwrócić się do nas o pomoc.

W przypadku że przygotowujesz się do instalacji SpeedBox na całkiem nowym rowerze upewnij się że przejechałeś na nim minimu 1 kilometr.

Szczegółowe informacje dotyczące instalacji można znaleźć tutaj.

Ostrzeżenie

Ostrzegamy, że uzywanie rowerów po tuningu może być niezgodne z obowiazującym prawem w danym kraju. Producent nie ponosi odpowiedzialności za szkody wynikłe z używania produktu SpeedBox. Rowery Elektryczne ze SpeedBox nie można uzywać na drogách publicznych oraz ścieżkach rowerowych oraz drogách publicznych. Rowery Elektryczne wyposażone w SpeedBox można uzywać na swoim terenie i na swoją odpowiedzialność. Montaż SpeedBox może doprowadzić do utraty gwarancji roweru elektrycznego. 

Sugerujemy używanie innych produktów zapewniających bezpieczeństwo w celu ochrony przed zranieniem.