SpeedBox 1.0 dla Impulse 2.0 - Opakowania: Woreczek, Ilość: 100 szt + 16 bezpłatnych

gwiazda 1 gwiazda 2 gwiazda 3 gwiazda 4 gwiazda 5(5)Wartość oceny to 5 z 5
Określ wybór produktów
Wariant nie istnieje

zł 82 000
W magazynie
szt

WŁAŚCIWOŚCI:
Maksymalna prędkosć: do 50 km/ godz.
Widok ekranu: pól wartości
Kompatybilny z: Impulse 2.0
Nie kompatibilny: SpeedBox App
Aktywacja/ deaktywacja: podłączając złącze przewodem zielonym/czerwonym
Więcej

Kod produktu: SB1_I_2_100+16pcs_BAG Wysyłka i płatność

Podstawowy układ tuningowy do Twojego e-roweru z silnikiem Impulse.

SpeedBox 1.0 umożliwia podwojenie ograniczenia prędkości e-roweru z pierwotnych 25 km/ h do 50 km/h. Podczas korzystania z niego na wyświetlaczu pokazywana jest połowa rzeczywistej prędkości, a także długość przebytej trasy i inne wartości.

Jak działa SpeedBox 1.0?

Chip SpeedBox 1.0 można aktywować poprzez podłączenie odpowiedniego złącza, które jest dostarczane w opakowaniu wraz z produktem SpeedBox 1.0 dla Impulse 2.0. Po podpięciu złącza zielonym przewodem SpeedBox 1.0 jest aktywny i elektryczne wspomaganie silnika działa do prędkości 50 km/h. Po podłączeniu złącza czerwonym przewodem SpeedBox 1.0 zostaje wyłączony i zostaje przywrócony pierwotny limit 25 km/h.

Montaż

Do zamontowania SpeedBox w Twoim rowerze używamy kolorowe wtyczki zaopatrzone w klucz, dlatego instalacja jest naprawdę prosta. Dodatkowo przygotwaliśmy instrukcje oraz filmy instruktażowe dzięki którym zamontowanie SpeedBox może zrobi każdy klient samodzielnie. Nawet jeśli bedziesz miał problem z instalacją zawsze możesz zwrócić się do nas o pomoc.

W przypadku że przygotowujesz się do instalacji SpeedBox na całkiem nowym rowerze upewnij się że przejechałeś na nim minimu 1 kilometr.

Szczegółowe informacje dotyczące instalacji można znaleźć tutaj.

Ostrzeżenie

Ostrzegamy, że uzywanie rowerów po tuningu może być niezgodne z obowiazującym prawem w danym kraju. Producent nie ponosi odpowiedzialności za szkody wynikłe z używania produktu SpeedBox. Rowery Elektryczne ze SpeedBox nie można uzywać na drogách publicznych oraz ścieżkach rowerowych oraz drogách publicznych. Rowery Elektryczne wyposażone w SpeedBox można uzywać na swoim terenie i na swoją odpowiedzialność. Montaż SpeedBox może doprowadzić do utraty gwarancji roweru elektrycznego. 

Sugerujemy używanie innych produktów zapewniających bezpieczeństwo w celu ochrony przed zranieniem. 

W przypadku aktualizacji firmware Twojego e-roweru, najpierw odinstaluj SpeedBox z e-roweru, zaktualizuj firmware, potem ponownie zainstaluj SpeedBox.