SpeedBox 3.0 dla Yamaha (PW-X, SE, TE, X2) - Opakowania: Pudełko, Ilość: 20 szt + 3 bezpłatne

gwiazda 1 gwiazda 2 gwiazda 3 gwiazda 4 gwiazda 5(12)Wartość oceny to 5 z 5
Określ wybór produktów
Wariant nie istnieje

zł 22 000
W magazynie
szt

WŁAŚCIWOŚCI:
Aktywacja: LIGHT / ↑ ↓ ↑ ↓
Maksymalna prędkosć: bez limitów
Ustawienie limitu prędkości: Tak
Widok ekranu: czytelna wartość
Kompatibilny z silnikami:
   PW-SE
   PW-X
   PW-TE
   PW-X2
   PW-ST do 2021 włącznie
Niekompatibilny z e-rowerami i silnikami:
   Yamaha UrbanRush
   CrossCore
   CrossConnect
   Wabash
   PW-X3
   YDX-Torc
   YDX-Moro
   YDX-Moro Pro
   YPJ
   PW-ST od 2022
Niekompatibilny z:
   SpeedBox App
W przypadku aktualizacji firmware Twojego e-roweru, najpierw odinstaluj SpeedBox z e-roweru, zaktualizuj firmware, potem ponownie zainstaluj SpeedBox.

Więcej

Kod produktu: SB3_Y_20+3pcs_BOX Wysyłka i płatność

Inteligentny produkt trzeciej generacji z możliwością ustawienia ograniczenia prędkości e-roweru.

SpeedBox 3.0 umożliwia dowolne ustawienie ogranicznika prędkości e-roweru. Po zainstalowaniu tuningu na wyświetlaczu e-roweru wyświetlane są rzeczywiste dane, takie jak maksymalna prędkość, średnia prędkość, dzienny przebyty dystans czy zasięg.

Jak działa SpeedBox 3.0?

Tuning aktywujesz na wyświetlaczu e-roweru. Po naciśnięciu przycisku LIGHT lub ↑↓↑↓ na wyświetlaczu pojawi się na chwilę wartość 99 km/h (62 mph) i od tego momentu można jechać z nieograniczoną prędkością.

Możesz wyłączyć funkcję tuningu, naciskając ponownie przycisk LIGHT lub ↑↓↑↓. Wyświetlacz pokazuje 25 km/h (16 mph) i ograniczenie prędkości do 25 km/h jest ponownie włączone. Rower elektryczny działa wtedy tak samo, jak przed zainstalowaniem tuningu.

Jeśli chcesz oddzielnie sterować urządzeniem SpeedBox i światłami, użyj kombinacji strzałek ↑↓↑↓, a urządzenie SpeedBox zostanie aktywowane. Możesz łatwo dezaktywować SpeedBox w ten sam sposób. Naciskając strzałki w tej kolejności, możesz aktywować i dezaktywować SpeedBox w dowolnym momencie, niezależnie od sterowania oświetleniem.

Maksymalną prędkość wspomagania można ustawić, stopniowo przełączając tryby o trzy poziomy w dół, a następnie o trzy poziomy w górę. Na wyświetlaczu pojawi się aktualne ograniczenie prędkości. Maksymalną prędkość wspomagania można zmienić, krótko aktywując przyciskiem LIGHT lub obracając kierownicę o 360°. Ostatni wyświetlany limit jest zapisywany po pięciu sekundach braku aktywności.

Montaż

Do zamontowania SpeedBox w Twoim rowerze używamy kolorowe wtyczki zaopatrzone w klucz, dlatego instalacja jest naprawdę prosta. Dodatkowo przygotwaliśmy instrukcje oraz filmy instruktażowe dzięki którym zamontowanie SpeedBox może zrobi każdy klient samodzielnie. Nawet jeśli bedziesz miał problem z instalacją zawsze możesz zwrócić się do nas o pomoc.

W przypadku że przygotowujesz się do instalacji SpeedBox na całkiem nowym rowerze upewnij się że przejechałeś na nim minimum 1 kilometr.

Szczegółową instrukcję instalacji można znaleźć tutaj

Ostrzeżenie

Ostrzegamy, że uzywanie rowerów po tuningu może być niezgodne z obowiazującym prawem w danym kraju. Producent nie ponosi odpowiedzialności za szkody wynikłe z używania produktu SpeedBox. Rowery Elektryczne ze SpeedBox nie można uzywać na drogách publicznych oraz ścieżkach rowerowych oraz drogách publicznych. Rowery Elektryczne wyposażone w SpeedBox można uzywać na swoim terenie i na swoją odpowiedzialność. Montaż SpeedBox może doprowadzić do utraty gwarancji roweru elektrycznego.

Sugerujemy używanie innych produktów zapewniających bezpieczeństwo w celu ochrony przed zranieniem.

Bluetooth/ SpeedBox App NIE