SpeedBox B.Cyclo - Opakowania: Woreczek, Ilość: 100 szt + 16 bezpłatnych

Określ wybór produktów
Wariant nie istnieje
Woreczek

zł 62 500
Wysyłka od 16.11.2023 Oglądaj dostępność
szt

Get it on Google Play
Get it on App Store

VLASTNOSTI:
Bluetooth licznik rowerowy
Bezprzewodowy
Jeden akumulator
Kompatybilny z SpeedBox App
Zapisywanie jazdy
Statystyki przejechanej jazdy
Energetycznie niezależna pamięć


Więcej

Kod produktu: SBBC_100+16pcs_BAG Wysyłka i płatność

SpeedBox B.Cyclo jest dyskretnym wyposażonym w Bluetooth licznikiem rowerowym, który rejestruje Twoje statystyki z trasy. Dysponuje energetycznie niezależną pamięcią, tak więc nie stracisz danych takich jak przejechane kilometry, czas jazdy, średnia oraz maksymalna prędkość, nawet jeśli zintegrowany akumulator się wyczerpie. Sam akumulator ma pojemność która pozwoli cieszyć się jazdą przez około 80 godzin (w reżimu włączonego Bluetooth połączonego z aplikacją SpeedBox App).

Aby wykorzystać pełne mozliwości SpeedBox B.Cyclo połącz go z aplikacją SpeedBox App w swoim smartfonie (obsługuje Android oraz iOS). Na dużym czytelnym ekranie (ekran dostępny na telefonie po zainstalowaniu aplikacji) oprócz danych takich jak : aktualna prędkość, przejechane kilometry, czas jazdy, średnia i maksymalna prędkość, zyskasz mozliwość zapisania danych jak: dzienne, tygodniowe, miesięczne oraz roczne statystyki dotyczące spędzonego czasu oraz przejechanych kilometrów. Wszystkie dane typu prędkość średnia i maksymalna, czas jazdy, ilość kilometrów jest oczywiście pokazywana na liczniku również bez połączenia z aplikacją

Pierwsze uruchomienie

Po wypakowaniu SpeedBox B.Cyclo jest w module głębokiego snu. Żeby ozywić licznik należy podłączyć go za pomocą dołączonego kabla USB do ładowarki.

Połączenie z B.Cyclo

Przed parowaniem z telefonem należy aktywować B.Cyclo zakręceniem koła lub krótką przejażdżką. Następnie wybierz licznik z listy w aplikacji SpeedBox App.

Tryb oszczędny

Jeśli koło jest rozkręcone ale B.Cyclo nie został sparowany z telefonem, po 10 sekundach tryb Bluetooth w B.Cyclo wejdzie w tryb uśpienia, w celu oszczędności akumulatora (ilość kilometrow, czas jazdy, średnia i maksymalna prędkość nadal będzie zapisywana w pamięci). W celu sparowania z telefonem należy się zatrzymać na około 10 sekund i powtórzyć proces parowania od początku.

Ładowanie akumulatora

Ogólne dane jazdy nie będą stracone nawet w przypadku wyładowania baterii. Mimo to warto zadbać o prawidłowe ładowanie akumulatora. SpeedBox B.Cyclo jest ładowany za pomocą standardowego adaptera zaopatrzonego w końcówkę USB (5V/0,5 A lub więcej) i dodanego do kompletu kabla USB. Żeby nie demontować za każdym razem B.Cyclo można użyć powerbank lub podstawić rower blisko kontaktu elektrycznego. Powerbank oraz adapter nie jest częścią opakowania.

Pobierz instrukcje