SpeedBox 3.0 dla Specialized - Opakowania: Woreczek, Ilość: 100 szt + 16 bezpłatnych

gwiazda 1 gwiazda 2 gwiazda 3 gwiazda 4 gwiazda 5(1)Wartość oceny to 5 z 5
Określ wybór produktów
Wariant nie istnieje

zł 96 500
W magazynie
szt

WŁAŚCIWOŚCI:
Maksymalna prędkosć: bez limitów
Widok ekranu: czytelna wartość prędkości
Ustawienie limitu prędkości: TAK
Aktywacja: nadal aktywny
Nie kompatibilny z:
   modelami Specialized SL wyposażonymi w TCU Mastermind
   SpeedBox App
Więcej

Kod produktu: SB3_SPE_100+16pcs_BAG Wysyłka i płatność

Inteligentny produkt trzeciej generacji z możliwością ustawienia ograniczenia prędkości e-rowerów Specialized z silnikami Specialized, w tym z silnikami SL

SpeedBox 3.0 umożliwia dowolne ustawienie ogranicznika prędkości e-roweru. Po zainstalowaniu urządzenia na wyświetlaczu e-roweru wyświetlane są rzeczywiste dane, takie jak prędkość maksymalna, średnia prędkość, dzienny przebyty dystans i zasięg.

Jak działa SpeedBox 3.0 dla Specialized?

Instalujesz SpeedBox 3.0 w ramie roweru elektrycznego pod jednostką TCU/ TCD. Wyświetlacz pokazuje maksymalną prędkość wspomagania 50 km/ h. Możesz zapisać aktywację tuningu, wyłączając i włączając e-rower dwa razy. Potem tuning jest nadal aktywny.

Tuning można dezaktywować, stopniowo przełączając tryby z trybu TURBO o trzy poziomy w dół, a następnie o trzy poziomy w górę (TRAIL - ECO - OFF - ECO - TRAIL - TURBO). Wyświetlacz pokazuje maksymalną prędkość wspomagania 25 km/ h. Dezaktywację tuningu można zapisać, wyłączając i włączając e-rower dwa razy. Po tym tuning jest nieaktywny.

Maksymalną prędkość wspomagania można ponownie zmienić, przełączając kolejno tryby o trzy poziomy w dół, a następnie o trzy poziomy w górę. Wyświetlacz pokazuje maksymalną prędkość wspomagania 25 km/h. Z każdym krótkim aktywowaniem funkcji WALK zwiększysz maksymalną prędkość wspomagania o 5 km/h. Na przykład wskazanie 25 km/h na wyświetlaczu odpowiada ograniczeniu do 25 km/h, 50 km/h odpowiada do limitu 50 km/h. Ostatni ustawiony limit jest zapisywany po 5 sekundach bezczynności. Ustawiony limit należy potwierdzić poprzez wyłączenie i włączenie roweru elektrycznego dwa razy.

Jeśli chcesz sprawdzić aktualnie ustawioną maksymalną prędkość wspomagania, użyj kombinacji przycisków + - + -. 

Montaż

Do zamontowania SpeedBox w Twoim rowerze używamy kolorowe wtyczki zaopatrzone w klucz, dlatego instalacja jest naprawdę prosta. Dodatkowo przygotwaliśmy instrukcje oraz filmy instruktażowe dzięki którym zamontowanie SpeedBox może zrobi każdy klient samodzielnie. Nawet jeśli bedziesz miał problem z instalacją zawsze możesz zwrócić się do nas o pomoc.

W przypadku że przygotowujesz się do instalacji SpeedBox na całkiem nowym rowerze upewnij się że przejechałeś na nim minimum 1 kilometr.

Szczegółowe informacje dotyczące instalacji można znaleźć tutaj.

Ostrzeżenie

Ostrzegamy, że uzywanie rowerów po tuningu może być niezgodne z obowiazującym prawem w danym kraju. Producent nie ponosi odpowiedzialności za szkody wynikłe z używania produktu SpeedBox. Rowery Elektryczne ze SpeedBox nie można uzywać na drogách publicznych oraz ścieżkach rowerowych oraz drogách publicznych. Rowery Elektryczne wyposażone w SpeedBox można uzywać na swoim terenie i na swoją odpowiedzialność. Montaż SpeedBox może doprowadzić do utraty gwarancji roweru elektrycznego.

Sugerujemy używanie innych produktów zapewniających bezpieczeństwo w celu ochrony przed zranieniem.

Jeśli chcesz odinstalować SpeedBox z roweru elektrycznego (na przykład w celu aktualizacji oprogramowania sprzętowego), zalecamy następującą procedurę:

1) Ustaw maksymalną prędkość wspomagania na 25 km/h, przełączając kolejno tryby o trzy poziomy w dół, a następnie o trzy poziomy w górę. Następnie zapisz ustawienie, dwukrotnie wyłączając i włączając rower elektryczny.
2) Wyłącz ponownie rower elektryczny i wyjmij SpeedBox z ramy roweru elektrycznego
3) Zaktualizuj oprogramowanie
4) Zainstaluj ponownie SpeedBox w rowerze elektrycznym, a następnie dwukrotnie wyłącz i włącz rower elektryczny.  Speedbox będzie nadal aktywny.