SpeedBox 3.0 dla Flyon - Opakowania: Pudełko, Ilość: 10 szt + 1 bezpłatny

gwiazda 1 gwiazda 2 gwiazda 3 gwiazda 4 gwiazda 5(3)Wartość oceny to 5 z 5
Określ wybór produktów
Wariant nie istnieje
Pudełko

zł 9 650
W magazynie
szt

WŁAŚCIWOŚCI:
Maksymalna prędkosć: bez limitów
Widok ekranu: czytelna wartość prędkości
Ustawienie limitu prędkości: TAK
Widok ekranu: czytelna wartość prędkośc
Kompatibilny z: silnikami TQ HPR120S
Nie kompatibilny z: SpeedBox App
Więcej

Kod produktu: SB3_F_10+1pcs_BOX Wysyłka i płatność

Inteligentny tuning trzeciej generacji dla serii modeli Haibike FLYON

SpeedBox 3.0 umożliwia dowolne ustawienie ogranicznika prędkości e-roweru. Po zainstalowaniu tuningu na wyświetlaczu e-roweru wyświetlane są rzeczywiste dane, takie jak maksymalna prędkość, średnia prędkość, dzienny przebyty dystans i zasięg.

Jak działa SpeedBox 3.0?

Nawet produkt charakteryzuje się łatwością obsługi. SpeedBox 3.0 możesz aktywować na panelu sterowania e-roweru. Tuning jest włączany/wyłączany za pomocą przełącznika, podwójne przełączanie między dwoma różnymi trybami - kolejne naciskanie → ← → ←. Na wyświetlaczu pojawi się na chwilę wartość kadencji 99 obr./min i od tego momentu można jechać z nieograniczoną prędkością - 40 km/h, 50 km/h i ponad 60 km/h.

Funkcję tuningu można wyłączyć, ponownie dwukrotnie przełączając przełącznik. Na wyświetlaczu pojawi się wartość kadencji 25 obr./min i ponownie włączy się ograniczenie prędkości do 25 km/h. Rower elektryczny działa wtedy tak samo, jak przed zainstalowaniem tuningu.

Możesz ustawić maksymalną prędkość wspomagania poprzez stopniowe przełączanie trybów: EXTREME - HIGH - MID - LOW - MID - HIGH - EXTREME. Na wyświetlaczu pojawi się aktualne ograniczenie prędkości. Maksymalną prędkość wspomagania można zmienić, obracając koło o około 180°. Wskazanie kadencji 15 obr./min na wyświetlaczu odpowiada limicie 15 km/h, 20 obr./min odpowiada limicie 20 km/h, 25 obr./min odpowiada 25 km/h, 30 obr./min odpowiada 30 km/h, 99 obr./min odpowiada 99 km/h itd. Ostatni wyświetlany limit zostanie zapisany po pięciu sekundach bezczynności.

Montaż

Do zamontowania SpeedBox w Twoim rowerze używamy kolorowe wtyczki zaopatrzone w klucz, dlatego instalacja jest naprawdę prosta. Dodatkowo przygotwaliśmy instrukcje oraz filmy instruktażowe dzięki którym zamontowanie SpeedBox może zrobi każdy klient samodzielnie. Nawet jeśli bedziesz miał problem z instalacją zawsze możesz zwrócić się do nas o pomoc.

W przypadku że przygotowujesz się do instalacji SpeedBox na całkiem nowym rowerze upewnij się że przejechałeś na nim minimum 1 kilometr.

Szczegółowe informacje dotyczące instalacji można znaleźć tutaj

Ostrzeżenie

Ostrzegamy, że uzywanie rowerów po tuningu może być niezgodne z obowiazującym prawem w danym kraju. Producent nie ponosi odpowiedzialności za szkody wynikłe z używania produktu SpeedBox. Rowery Elektryczne ze SpeedBox nie można uzywać na drogách publicznych oraz ścieżkach rowerowych oraz drogách publicznych. Rowery Elektryczne wyposażone w SpeedBox można uzywać na swoim terenie i na swoją odpowiedzialność. Montaż SpeedBox może doprowadzić do utraty gwarancji roweru elektrycznego.

Sugerujemy używanie innych produktów zapewniających bezpieczeństwo w celu ochrony przed zranieniem.

Bluetooth/ SpeedBox App NIE