SpeedBox 3.0 dla Brose - Opakowania: Woreczek, Ilość: 10 szt + 1 bezpłatny

gwiazda 1 gwiazda 2 gwiazda 3 gwiazda 4 gwiazda 5(8)Wartość oceny to 5 z 5
Określ wybór produktów
Wariant nie istnieje

zł 9 650
W magazynie
szt

WŁAŚCIWOŚCI:
Aktywacja: funkcja WALK / + - + -
Maksymalna prędkosć: bez limitów
Widok ekranu: czytelna wartość prędkości
Ustawienie limitu prędkości: TAK
Kompatibilny z silnikami:
   Brose SPECIALIZED (z wyjątkiem modeli SL)
   W przypadku modeli SL użyj SpeedBox 3.0 dla Specialized
   Brose S-MAG
   Brose S
   Brose T
   Brose C
   Brose T-ALU
Nie kompatibilny z silnikami:
   motors Brose S Mag FIT
Nie kompatibilny z e-rowerami:
   które nie mają złącza w porcie wyświetlacza
   (zwykle mają tylko wtyczkę)
Nie kompatibilny z:
   Enviolo Automatiq
   SpeedBox App

W przypadku aktualizacji firmware Twojego e-roweru, najpierw odinstaluj SpeedBox z e-roweru, zaktualizuj firmware, potem ponownie zainstaluj SpeedBox.

Więcej

Kod produktu: SB3_BRO_10+1pcs_BAG Wysyłka i płatność

Inteligentny produkt trzeciej generacji z możliwością ustawienia ograniczenia prędkości e-roweru

SpeedBox 3.0 umożliwia dowolne ustawienie ogranicznika prędkości e-roweru. Po zainstalowaniu urządzenia na wyświetlaczu e-roweru wyświetlane są rzeczywiste dane, takie jak prędkość maksymalna, średnia prędkość, dzienny przebyty dystans i zasięg.

Jak działa SpeedBox 3.0?

Nasz produkt charakteryzuje się łatwością obsługi. Aktywacji możesz dokonać na ekranie Twojego roweru. Po aktywacji funkcje WALK na ekrane zobaczysz krótko prędkość 9,9 km/h (6,2 mph). Od tej chwili możesz jeździć bez limitu prędkości – 40km/h, 50 km/h a nawet więcej niż 60 km/h.

Po ponownej aktywacji funkcje WALK tuning się wyłączy. Na ekranie pojawi się wartość 2,5 km/h (1,6 mph), wtedy limit prędkości 25 km/h będzie znowu aktywny. Rower będzie działał tak samo jak przed instalacją SpeedBox.

W przypadku gdy rower nie ma funkcje WALK, aktywacji dokonasz za pomocą przycisku + - + -. Takim samym sposobem SpeedBox deaktywujesz.

Ustawienie maksymalnej prędkości ustawisz kolejnym przełączaniem statusów: TURBO - TRAIL - ECO - OFF - ECO - TRAIL - TURBO. Po tym jak to zrobisz na ekranie pojawi się aktualny limit prędkości. Przełączanie maksymalnej prędkości odbywa się za pomocą krótkej aktywacji funkcje WALK, lub zakręceniem koła o 360°. Pojawienie się prędkości 1,5 km/k odpowiada limitowi 15 km/h, 2,0 odpowiada 20 km/h, 2,5 odpowiada 25 km/h, 3,0 odpowiada 3,0 km/h, 9,9 odpowiada 99 km/h. Ostatní pokazany limit po pięciu sekundách będzie zapamiętany.  

Montaż

Do zamontowania SpeedBox w Twoim rowerze używamy kolorowe wtyczki zaopatrzone w klucz, dlatego instalacja jest naprawdę prosta. Dodatkowo przygotwaliśmy instrukcje oraz filmy instruktażowe dzięki którym zamontowanie SpeedBox może zrobi każdy klient samodzielnie. Nawet jeśli bedziesz miał problem z instalacją zawsze możesz zwrócić się do nas o pomoc.

W przypadku że przygotowujesz się do instalacji SpeedBox na całkiem nowym rowerze upewnij się że przejechałeś na nim minimum 1 kilometr.

Szczegółowe informacje dotyczące instalacji można znaleźć tutaj.

Ostrzeżenie

Ostrzegamy, że uzywanie rowerów po tuningu może być niezgodne z obowiazującym prawem w danym kraju. Producent nie ponosi odpowiedzialności za szkody wynikłe z używania produktu SpeedBox. Rowery Elektryczne ze SpeedBox nie można uzywać na drogách publicznych oraz ścieżkach rowerowych oraz drogách publicznych. Rowery Elektryczne wyposażone w SpeedBox można uzywać na swoim terenie i na swoją odpowiedzialność. Montaż SpeedBox może doprowadzić do utraty gwarancji roweru elektrycznego.

Sugerujemy używanie innych produktów zapewniających bezpieczeństwo w celu ochrony przed zranieniem.

Bluetooth/ SpeedBox App NIE
Silnik Specialized SL NIE