SpeedBox 3.0 B.Tuning dla Specialized - Opakowania: Pudełko, Ilość: 100 szt + 16 bezpłatnych

Określ wybór produktów
Wariant nie istnieje

zł 145 000
W magazynie
szt

Get it on Google Play
Get it on App Store

WŁAŚCIWOŚCI:
Maksymalna prędkosć: bez limitów
Widok ekranu: czytelna wartość prędkości
Ustawienie limitu prędkości: TAK
Aktywacja/deaktywacja: tylko w aplikacji SpeedBox App(w przeciwnym razie zawsze aktywna)
Kompatibilny z: SpeedBox App
Nie kompatibilny z: modelami Specialized SL wyposażonymi w TCU Mastermind
Więcej

Kod produktu: SB3BT_SPE_100+16pcs_BOX Wysyłka i płatność

Inteligentny produkt trzeciej generacji z technologią Bluetooth oraz z mobilną aplikacją dla e-rowerów Specialized z silnikami Specialized, w tym z silnikami SL

SpeedBox 3.0 B.Tuning umożliwia dowolne ustawienie ogranicznika prędkości e-roweru do 50 km/h . Po zainstalowaniu urządzenia na wyświetlaczu e-roweru wyświetlane są rzeczywiste dane, takie jak prędkość maksymalna, średnia prędkość, dzienny przebyty dystans i zasięg. Dzięki mobilnej aplikacji SpeedBox App możesz śledzić oraz zapisywać parametry z jazdy a ekranie Twojego smartfona gdziekolwiek oraz kiedykolwiek.

Jak działa SpeedBox 3.0 B.Tuning dla Specialized?

Instalujesz SpeedBox 3.0 w ramie roweru elektrycznego pod jednostką TCU/ TCD. Wyświetlacz pokazuje maksymalną prędkość wspomagania 50 km/h. Możesz zapisać aktywację tuningu, wyłączając i włączając e-rower dwa razy. Potem tuning jest nadal aktywny.

Tuning można dezaktywować, stopniowo przełączając tryby o trzy poziomy w dół, a następnie o trzy poziomy w górę. Wyświetlacz pokazuje maksymalną prędkość wspomagania 25 km/h. Dezaktywację tuningu można zapisać, wyłączając i włączając e-rower dwa razy. Po tym tuning jest nieaktywny.

Maksymalną prędkość wspomagania można ponownie zmienić, przełączając kolejno tryby z trybu TURBO o trzy poziomy w dół, a następnie o trzy poziomy w górę (TRAIL - ECO - OFF - ECO - TRAIL - TURBO). Wyświetlacz pokazuje maksymalną prędkość wspomagania 25 km/h. Z każdym krótkim aktywowaniem funkcji WALK zwiększysz maksymalną prędkość wspomagania o 5 km/h. Ostatni ustawiony limit jest zapisywany po 5 sekundach bezczynności. Ustawiony limit należy potwierdzić poprzez wyłączenie i włączenie roweru elektrycznego dwa razy.

Jeśli chcesz sprawdzić aktualnie ustawioną maksymalną prędkość wspomagania, użyj kombinacji przycisków + - + -. 

SpeedBox App dla SpeedBox 3.0 B.Tuning

Aplikacja SpeedBox App jest przeznaczona specjalnie dla SpeedBox 3.0 B.Tuning używa technologii Bluetooth, dzięki temu połączysz rower ze smartfonem. Po ściagnięciu aplkacji i sparowaniu ze smartfonem, zobaczysz na ekranie telefonu aktualne parametry z jazdy. Mozesz zapisywać swoje wypady, porównywać z przyjaciółmi oraz śledzić swoje osiągnięcia. Dzięki temu maksymalnie poczujesz przyjemność z jazdy na swoim elektrycznym rowerze.

Możliwości aplikacji SpeedBox App:

  • Sterowanie tuningiem
  • Ustawienie limitu prędkości
  • Zapisywanie oraz analiza danych jazdy
  • Opcja ukrytego tuningu
  • Zamknięcie silnika
  • Diagnostyka silnika
  • Zmiana ustawień obwodu koła

Działanie SpeedBox 3.0 B.Tuning nie jest limitowane uzywaniem aplikacji SpeedBox App. Aplikacja jest jednak wspaniałym dopełnieniem dzięki któremu będziesz miał dostępną kompletną analizę Twoich wyczynów.

Ściągnj SpeedBox App na swój smartfon jeszcze przed zamówieniem SpeedBox 3.0 B.Tuning. Wypróbuj wersje Demo, poznaj wszystkie fukcje, przy okazji przekonasz się jeśli aplikacja działa jak powinna na Twoim smartfonie. Do sparowania z SpeedBox 3.0 B.Tuning potrzebujesz telefonu z Blutooth 4.0 lub wyższym.

Get it on Google Play
Get it on App Store

Montaż

Do zamontowania SpeedBox w Twoim rowerze używamy kolorowe wtyczki zaopatrzone w klucz, dlatego instalacja jest naprawdę prosta. Dodatkowo przygotwaliśmy instrukcje oraz filmy instruktażowe dzięki którym zamontowanie SpeedBox może zrobi każdy klient samodzielnie. Nawet jeśli bedziesz miał problem z instalacją zawsze możesz zwrócić się do nas o pomoc.

W przypadku że przygotowujesz się do instalacji SpeedBox na całkiem nowym rowerze upewnij się że przejechałeś na nim minimum 1 kilometr.

Szczegółowe informacje dotyczące instalacji można znaleźć tutaj.

Ostrzeżenie

Ostrzegamy, że uzywanie rowerów po tuningu może być niezgodne z obowiazującym prawem w danym kraju. Producent nie ponosi odpowiedzialności za szkody wynikłe z używania produktu SpeedBox. Rowery Elektryczne ze SpeedBox nie można uzywać na drogách publicznych oraz ścieżkach rowerowych oraz drogách publicznych. Rowery Elektryczne wyposażone w SpeedBox można uzywać na swoim terenie i na swoją odpowiedzialność. Montaż SpeedBox może doprowadzić do utraty gwarancji roweru elektrycznego.

Sugerujemy używanie innych produktów zapewniających bezpieczeństwo w celu ochrony przed zranieniem.

W przypadku utraty hasła serwisowego lub PIN-u mozecie wykorzystać naszą usługę dostępną  tutaj.

Jeśli chcesz odinstalować SpeedBox z roweru elektrycznego (na przykład w celu aktualizacji oprogramowania sprzętowego), zalecamy następującą procedurę:

1) Ustaw maksymalną prędkość wspomagania na 25 km/h, przełączając kolejno tryby o trzy poziomy w dół, a następnie o trzy poziomy w górę. Następnie zapisz ustawienie, dwukrotnie wyłączając i włączając rower elektryczny.
2) Wyłącz ponownie rower elektryczny i wyjmij SpeedBox z ramy roweru elektrycznego
3) Zaktualizuj oprogramowanie
4) Zainstaluj ponownie SpeedBox w rowerze elektrycznym, a następnie dwukrotnie wyłącz i włącz rower elektryczny.  Speedbox będzie nadal aktywny.