SpeedBox 3.0 B.Tuning dla Flyon - Opakowania: Pudełko, Ilość: 20 szt + 3 bezpłatne

gwiazda 1 gwiazda 2 gwiazda 3 gwiazda 4 gwiazda 5(2)Wartość oceny to 5 z 5
Określ wybór produktów
Wariant nie istnieje
Pudełko

zł 29 900
W magazynie
szt

Get it on Google Play
Get it on App Store

WŁAŚCIWOŚCI:
Aktywacja:
   SpeedBox App
   przez podwójne przełączanie między dwoma różnymi trybami (→ ← → ←)
Maksymalna prędkosć: bez limitów
Ustawienie limitu prędkości: TAK
Widok ekranu: czytelna wartość prędkośc
Kompatibilny z:
   Flyon ekran
   motory TQ HPR120S
   SpeedBox App
Więcej

Kod produktu: SB3BT_F_20+3pcs_BOX Wysyłka i płatność

Nasz najmocniejszy i najbardziej wszechstronny e-rower Haibike FLYON. Za pomocą technologii Bluetooth możesz połączyć rower z aplikacją mobilną lub zaktualizować SpeedBox.

SpeedBox B.Tuning zapewnia unikalne połączenie roweru elektrycznego z telefonem komórkowym. SpeedBox jest zoptymalizowany w najdrobniejszych szczegółach pod kątem wydajności i maksymalnej przyjemności z jazdy. Tuning wyłącza ograniczenie prędkości e-roweru i możesz cieszyć się jazdą z nieograniczoną prędkością. Dzięki aplikacji mobilnej SpeedBox App monitoruj i zapisuj wszystkie parametry jazdy na wyświetlaczu swojego telefonu. Zawsze i wszędzie.

Jak działa SpeedBox 3.0 B.Tuning?

Nawet nasz najnowszy produkt charakteryzuje się łatwością obsługi. SpeedBox 3.0 B.Tuning możesz aktywować w aplikacji mobilnej lub na panelu sterowania e-roweru. Tuning jest włączany/wyłączany za pomocą przełącznika, podwójne przełączanie między dwoma różnymi trybami - kolejne naciskanie → ← → ←. Na wyświetlaczu pojawi się na chwilę wartość kadencji 99 obr./min i od tego momentu można jechać z nieograniczoną prędkością - 40 km/h, 50 km/h i ponad 60 km/h.

Funkcję tuningu można wyłączyć, ponownie dwukrotnie przełączając przełącznik. Na wyświetlaczu pojawi się wartość kadencji 25 obr./min i ponownie włączy się ograniczenie prędkości do 25 km/h. Rower elektryczny działa wtedy tak samo, jak przed zainstalowaniem tuningu.

Po uruchomieniu aplikacji SpeedBox po raz pierwszy zostaniesz poproszony o ustawienie kodu PIN. Będziesz wtedy używać tego kodu PIN przy każdym uruchomieniu aplikacji SpeedBox. Po wybraniu PIN-u zostaniesz również poproszony o ustawienie hasła serwisowego, którego będziesz używać w przypadku zapomnienia PIN-u lub chęci jego zmiany.

Możesz ustawić maksymalną prędkość wspomagania poprzez stopniowe przełączanie trybów: EXTREME - HIGH - MID - LOW - MID - HIGH - EXTREME. Na wyświetlaczu pojawi się aktualne ograniczenie prędkości. Maksymalną prędkość wspomagania można zmienić, obracając koło o około 180°. Wskazanie kadencji 15 obr./min na wyświetlaczu odpowiada limicie 15 km/h, 20 obr./min odpowiada limicie 20 km/h, 25 obr./min odpowiada 25 km/h, 30 obr./min odpowiada 30 km/h, 99 obr./min odpowiada 99 km/h itd. Ostatni wyświetlany limit zostanie zapisany po pięciu sekundach bezczynności.

SpeedBox App dla SpeedBox 3.0 B.Tuning

Aplikacja SpeedBox App jest przeznaczona specjalnie dla SpeedBox 3.0 B.Tuning używa technologii Bluetooth, dzięki temu połączysz rower ze smartfonem. Po ściagnięciu aplkacji i sparowaniu ze smartfonem, zobaczysz na ekranie telefonu aktualne parametry z jazdy. Mozesz zapisywać swoje wypady, porównywać z przyjaciółmi oraz śledzić swoje osiągnięcia. Dzięki temu maksymalnie poczujesz przyjemność z jazdy na swoim elektrycznym rowerze.

Możliwości aplikacji SpeedBox App:

  • Sterowanie tuningiem
  • Ustawienie limitu prędkości
  • Zapisywanie oraz analiza danych jazdy
  • Opcja ukrytego tuningu
  • Zamknięcie silnika
  • Diagnostyka silnika

Działanie SpeedBox 3.0 B.Tuning nie jest limitowane uzywaniem aplikacji SpeedBox App. Aplikacja jest jednak wspaniałym dopełnieniem dzięki któremu będziesz miał dostępną kompletną analizę Twoich wyczynów.

Ściągnj SpeedBox App na swój smartfon jeszcze przed zamówieniem SpeedBox 3.0 B.Tuning. Wypróbuj wersje Demo, poznaj wszystkie fukcje, przy okazji przekonasz się jeśli aplikacja działa jak powinna na Twoim smartfonie. Do sparowania z SpeedBox 3.0 B.Tuning potrzebujesz telefonu z Blutooth 4.0 lub wyższym.

Get it on Google Play
Get it on App Store

Montaż

Do zamontowania SpeedBox w Twoim rowerze używamy kolorowe wtyczki zaopatrzone w klucz, dlatego instalacja jest naprawdę prosta. Dodatkowo przygotwaliśmy instrukcje oraz filmy instruktażowe dzięki którym zamontowanie SpeedBox może zrobi każdy klient samodzielnie. Nawet jeśli bedziesz miał problem z instalacją zawsze możesz zwrócić się do nas o pomoc.

W przypadku że przygotowujesz się do instalacji SpeedBox na całkiem nowym rowerze upewnij się że przejechałeś na nim minimum 1 kilometr.

Szczegółowe informacje dotyczące instalacji można znaleźć tutaj.

Ostrzeżenie

Ostrzegamy, że uzywanie rowerów po tuningu może być niezgodne z obowiazującym prawem w danym kraju. Producent nie ponosi odpowiedzialności za szkody wynikłe z używania produktu SpeedBox. Rowery Elektryczne ze SpeedBox nie można uzywać na drogách publicznych oraz ścieżkach rowerowych oraz drogách publicznych. Rowery Elektryczne wyposażone w SpeedBox można uzywać na swoim terenie i na swoją odpowiedzialność. Montaż SpeedBox może doprowadzić do utraty gwarancji roweru elektrycznego.

Sugerujemy używanie innych produktów zapewniających bezpieczeństwo w celu ochrony przed zranieniem.

W przypadku utraty hasła serwisowego lub PIN-u mozecie wykorzystać naszą usługę dostępną  tutaj.

Bluetooth/ SpeedBox App TAK