gwiazda 1 gwiazda 2 gwiazda 3 gwiazda 4 gwiazda 5 (22)Wartość oceny to 5 z 5
Określ wybór produktów
Wariant nie istnieje

zł 27 200

Opłata recyklingowa zł 0,42 wliczone w cenę

Edycja limitowana
szt

Get it on Google Play
Get it on App Store

WŁAŚCIWOŚCI:
Maksymalna prędkosć: bez limitów
Ustawienie limitu prędkości: TAK
Widok ekranu: czytelna wartość prędkości
Aktywacja: SpeedBox App / funkcja WALK / + - + -
Kompatibilny z silnikami (w tym 4. generacja):
   Active Line
   Active Line Plus
   Performance Line
   Performance Line CX Line
   Performance Line Speed
   Cargo Line
Kompatibilny z ekranem:
   KIOX
   INTUVIA
   NYON
   PURION
   COBI
Nie jest kompatibilny z:
   silnikami Bosch wyprodukowanymi w 2020 roku i powyżej
Więcej

Kod produktu: SB2BT_B_20+3pcs_BAGWysyłka i płatność

Tuningowy produkt nowej generacji z technologią Bluetotth oraz z mobilną aplikacją dla Twojego elektrycznego roweru

Nowość SpeedBox B. Tuning daje mozliwość połaczenia się roweru ze smartfonem. Produkt jest zoptymalizowany do ostatniego szczegółu tak żeby uzyskać maksymalną efekt oraz przyjemność z jazdy.

SpeedBox deaktywuje limit prędkości a Ty możesz cieszyć się jazdą bez limitu prędkości. Dzięki mobilnej aplikacji SpeedBox App możesz śledzić oraz zapisywać parametry z jazdy a ekranie Twojego smartfona gdziekolwiek oraz kiedykolwiek.  

Jak działa SpeedBox 2.0 Tuning?

Nasz nowoczesny produkt charakteryzuje się łatwością obsługi. Aktywacji możesz dokonać w mobilnej aplikacji lub na ekranie Twojego e-roweru. Po aktywacji funkcje WALK na ekranie zobaczysz krótko prędkość 9,9 km/h (6,2 mph). Od tej chwili możesz jeździć bez limitu prędkości – 40km/h, 50 km/h a nawet więcej niż 60 km/h.

Po ponownej aktywacji funkcje WALK tuning się wyłączy. Na ekranie pojawi się wartość 2,5 km/h (1,6 mph), wtedy limit prędkości 25 km/h będzie znowu aktywny. E-rower będzie działał tak samo jak przed instalacją SpeedBox.

W przypadku, gdy rower nie ma funkcje WALK, aktywacji dokonasz za pomocą przycisku +-+-. Takim samym sposobem SpeedBox deaktywujesz.

SpeedBox App dla SpeedBox 2.0 B.Tuning

Aplikacja SpeedBox App jest przeznaczona specjalnie dla produktów SpeedBox B.Tuning, używa technologii Bluetoth, dzięki temu połączysz rower ze smartfonem. Po ściagnięciu aplkacji i sparowaniu ze smartfonem, zobaczysz na ekranie telefonu aktualne parametry z jazdy. Mozesz zapisywać swoje wypady, porównywać z przyjaciółmi oraz śledzić swoje osiągnięcia. Dzięki temu maksymalnie poczujesz przyjemność z jazdy na swoim elektrycznym rowerze.

Możliwości aplikacji SpeedBox App:

  • Sterowanie tuningiem
  • Zapisywanie oraz analiza danych jazdy
  • Opcja ukrytego tuningu
  • Zamknięcie silnika
  • Diagnostyka silnika
  • Kontrola tuningu

Działanie SpeedBox 2.0 B Tuning nie jest limitowane uzywaniem aplikacji SpeedBox App. Aplikacja jest jednak wspaniałym dopełnieniem, dzięki któremu będziesz miał dostępną kompletną analizę Twoich wyczynów.

Ściągnj SpeedBox App na swój smartfon jeszcze przed zamówieniem SpeedBox 2.0 B Tuning. Wypróbuj wersje Demo, poznaj wszystkie fukcje, przy okazji przekonasz się, jeśli aplikacja działa, jak powinna na Twoim smartfonie. Do sparowania z SpeedBox 2.0 B potrzebujesz telefonu z Blutooth 4.0 lub wyższym.

Get it on Google Play
Get it on App Store

Montaż

Do zamontowania SpeedBox w Twoim rowerze używamy kolorowe wtyczki zaopatrzone w klucz, dlatego instalacja jest naprawdę prosta. Dodatkowo przygotwaliśmy instrukcje oraz filmy instruktażowe, dzięki którym zamontowanie SpeedBox może zrobi każdy klient samodzielnie. Nawet jeśli bedziesz miał problem z instalacją, zawsze możesz zwrócić się do nas o pomoc.

W przypadku, że przygotowujesz się do instalacji SpeedBox na całkiem nowym rowerze, upewnij się, że przejechałeś na nim minimum 1 kilometr.

Szczegółowe informacje dotyczące instalacji można znaleźć tutaj.

Ostrzeżenie

Ostrzegamy, że uzywanie rowerów po tuningu może być niezgodne z obowiazującym prawem w danym kraju. Producent nie ponosi odpowiedzialności za szkody wynikłe z używania produktu SpeedBox. Rowery Elektryczne ze SpeedBox nie można uzywać na drogách publicznych oraz ścieżkach rowerowych oraz drogách publicznych. Rowery Elektryczne wyposażone w SpeedBox można uzywać na swoim terenie i na swoją odpowiedzialność. Montaż SpeedBox może doprowadzić do utraty gwarancji roweru elektrycznego.

Sugerujemy używanie innych produktów zapewniających bezpieczeństwo w celu ochrony przed zranieniem.

W przypadku utraty hasła serwisowego lub PIN-u mozecie wykorzystać naszą usługę dostępną  tutaj.

W przypadku aktualizacji firmware Twojego e-roweru, najpierw odinstaluj SpeedBox z e-roweru, zaktualizuj firmware, potem ponownie zainstaluj SpeedBox.

Silnik Boscha Gen 2Gen 3
Bluetooth/ SpeedBox App TAK