SpeedBox 1.2 dla Bosch (Smart System + Rim Magnet) - Opakowania: Woreczek, Ilość: 100 szt + 16 bezpłatnych

gwiazda 1 gwiazda 2 gwiazda 3 gwiazda 4 gwiazda 5(1)Wartość oceny to 5 z 5
Określ wybór produktów
Wariant nie istnieje

zł 156 000
Wysyłka od 01/2024 Oglądaj dostępność
szt

WŁAŚCIWOŚCI:
Maksymalna prędkosć: Bez limitów max 35 km/h zalecana)
Widok ekranu:
   Prawdziwa prędkość: NIE
   Poprawna wartość ścieżki: Po odjęciu
Aktywacja/deaktywacja (nie wykonuj podczas jazdy):
   Funkcja WALK / - + - +
Ustawienie limitu prędkości: TAK (3.5/2.5 km/h)
Kompatybilny z:
   Wszystkimi wyświetlaczami Smart System
   Wszystkimi silnikami Smart System (w tym silniki SX)
   E-rowerami, które mają magnes na zaworze (Bosch Rim Magnet)
   Wersją oprogramowania 11.13.0
Nekompatybilny z:
   Standard Magnet
   Układ ABS
   SpeedBox App

Aktualizacja silników Bosch Smart System (wersja oprogramowania 11.13.0) powoduje niekompatybilność z produktami zamówionymi przed 05/2024.

Informacje dotyczące instalacji
Idealna pozycja symulatora magnesu na obręczy
Połączenie
Instrukcja instalacji
Proszę sprawdzić typ roweru elektrycznego i miejsce w silniku przed zakupem produktu
Więcej

Kod produktu: SB12_B_100+16pcs_BAG Wysyłka i płatność

SpeedBox do Twojego e-roweru z silnikami Bosch 4 generacji z systemem Smart + Rim Magnet

SpeedBox umożliwia dezaktywację ogranicznika prędkości e-roweru.

Jeśli chcesz monitorować rzeczywiste wartości w całym zakresie swojej prędkości jazdy, polecamy zakup SpeedBox 1.2 B.Tuning dla Bosch - możesz monitorować rzeczywiste parametry jazdy w aplikacji SpeedBox App na wyświetlaczu swojego telefonu.

Jak działa SpeedBox 1.2 dla Bosch?

Aby poprawnie aktywować wszystkie funkcje SpeedBox, po włączeniu roweru elektrycznego należy wejść do menu i przejść do informacji o obwodzie roweru elektrycznego.

Aktywacji SpeedBox 1.2 dla Bosch możesz dokonać na ekranie Twojego e-roweru. Nie aktywuj podczas jazdy! Po aktywacji funkcje WALK na ekrane zobaczysz krótko prędkość 3.5 km/h (2.2 mph). Od tej chwili możesz jechać 35 km/h. Domyślne ograniczenie prędkości możesz zmienić na dowolne (do 99 km/h), jednak aby zminimalizować ryzyko wystąpienia kodów błędów, zalecamy nie przekraczać 35 km/h.

Po ponownej aktywacji funkcje WALK tuning się wyłączy. Nie deaktywuj podczas jazdy! Na ekranie pojawi się wartość 2.5 km/h (1.6 mph), wtedy limit prędkości 25 km/h będzie znowu aktywny. E-rower będzie działał tak samo jak przed instalacją tuningu SpeedBox.

W przypadku gdy e-rower nie ma funkcje WALK, aktywacji dokonasz za pomocą przycisku - + - +. Takim samym sposobem SpeedBox deaktywujesz.

Tuning można dezaktywować, stopniowo przełączając tryby z trybu TURBO o trzy poziomy w dół, a następnie o trzy poziomy w górę: eMTB - TOUR+ - ECO - TOUR+ - eMTB - TURBO. Po tym, jak to zrobisz, na ekranie pojawi się aktualny limit prędkości. Przełączanie maksymalnej prędkości odbywa się za pomocą krótkej aktywacji funkcje WALK, lub zakręceniem koła o 360°. Pojawienie się prędkości 2.5 km/h odpowiada limitowi 25 km/h, 3.0 odpowiada 30 km/h, 3.5 odpowiada 35 km/h i tak dalej. Ostatni pokazany limit po 15 sekundach będzie zapamiętany.  

Jeśli używasz SpeedBox musisz po ukończeniu jazdy zostawić rower włączony, aż do chwili w której na ekranie nie pojawi się prędkość 0,0 km/h. Podczas tej fazy na ekranie będzie się pokazywał upływający czas. Potem możesz rower bezpiecznie wyłączyć i cieszyć się z nadchodzącej jazdy.

Montaż

Do zamontowania tuningu SpeedBox w Twoim e-rowerze używamy kolorowe wtyczki zaopatrzone w klucz, dlatego instalacja jest naprawdę prosta. Dodatkowo przygotwaliśmy instrukcje oraz filmy instruktażowe, dzięki którym zamontowanie tuningu może zrobi każdy klient samodzielnie. Nawet jeśli bedziesz miał problem z instalacją, zawsze możesz zwrócić się do nas o pomoc.

W przypadku, że przygotowujesz się do instalacji SpeedBox na całkiem nowym rowerze, upewnij się, że przejechałeś na nim minimum 10 kilometrów, zanim tunig zostaje aktywowany.

Ważne

Podłącz złącza męsko-żeńskie w kierunku zamka. Nie obracać złączy podczas podłączania!

Manual

Szczegółowe informacje dotyczące instalacji można znaleźć tutaj

Ostrzeżenie

Ostrzegamy, że uzywanie rowerów po tuningu może być niezgodne z obowiazującym prawem w danym kraju. Producent nie ponosi odpowiedzialności za szkody wynikłe z używania produktu SpeedBox. Rowery Elektryczne z tuningiem SpeedBox nie można uzywać na drogách publicznych oraz ścieżkach rowerowych oraz drogách publicznych. Rowery Elektryczne wyposażone w tuning SpeedBox można uzywać na swoim terenie i na swoją odpowiedzialność. Montaż produktu SpeedBox może doprowadzić do utraty gwarancji roweru elektrycznego.

Sugerujemy używanie innych produktów zapewniających bezpieczeństwo w celu ochrony przed zranieniem.

W przypadku krótkiego zatrzymania, aby móc płynnie kontynuować jazdę, zalecamy trzymanie jednej stopy na pedale, aby nie rozpoczęło się odliczanie.

W przypadku dłuższej przerwy należy pozwolić na przynajmniej częściowe odliczanie.

Po długiej jeździe odliczanie może zająć kilka minut.

Nie zdejmuj wyświetlacza dopóki odliczanie nie zostanie zakończone.

Aktywację/dezaktywację tuningu należy zawsze wykonywać przed jazdą, a nie w trakcie jazdy

Zalecamy nie przekraczać prędkości 35 km/h.

Zalecamy, aby nie aktualizować oprogramowania roweru elektrycznego, aby uniknąć wykrycia tuningu.

Proszę wyłączyć automatyczne aktualizacje w ustawieniach Ebike Flow App.

Należy pamiętać, że gwarancja na produkt SpeedBox nie obejmuje nieprawidłowego działania produktu spowodowanego aktualizacją silnika.

Silnik Boscha Gen 4 - Smart System (Rim Magnet)
Bluetooth/ SpeedBox App NIE