gwiazda 1 gwiazda 2 gwiazda 3 gwiazda 4 gwiazda 5 (8)Wartość oceny to 5 z 5
Wariant nie istnieje
Woreczek

zł 820

Opłata recyklingowa zł 0,42 wliczone w cenę

W magazynie
szt

WŁAŚCIWOŚCI:
Aktywacja/deaktywacja tuningu nadal aktywny
Maksymalna prędkość: 50 km/ godz.
Widok ekranu: czytelna wartość prędkości do 18 km/ godz.
Kompatibilny z silnikami: Brose
Nie jest kompatibilny z:
   silniki Brose S
   SpeedBox App
Więcej

Kod produktu: SB1_BRO_1pcs_BAGWysyłka i płatność

Podstawowy układ tuningowy do Twojego e-roweru z silnikiem Brose.

SpeedBox 1.0 umożliwia podwojenie ograniczenia prędkości e-roweru z pierwotnych 25 km/ h do 50 km/h. Podczas korzystania z niego rzeczywista prędkość jest pokazywana na ekranie do 18 km/h, po czym wskaźnik prędkości jest stały i nadal pokazuje tę samą wartość nawet przy wyższych prędkościach.

Jak działa SpeedBox 1.0?

SpeedBox 1.0 dla Brose jest stale aktywny po zamontowaniu na rowerze elektrycznym. Dlatego nie musisz czekać, aby go wyłączyć i włączyć.

Montaż

Do zamontowania SpeedBox w Twoim rowerze używamy kolorowe wtyczki zaopatrzone w klucz, dlatego instalacja jest naprawdę prosta. Dodatkowo przygotwaliśmy instrukcje oraz filmy instruktażowe dzięki którym zamontowanie SpeedBox może zrobi każdy klient samodzielnie. Nawet jeśli bedziesz miał problem z instalacją zawsze możesz zwrócić się do nas o pomoc.

W przypadku że przygotowujesz się do instalacji SpeedBox na całkiem nowym rowerze upewnij się że przejechałeś na nim minimu 1 kilometr.

Ścignij instrukcje

Ostrzeżenie

Ostrzegamy, że uzywanie rowerów po tuningu może być niezgodne z obowiazującym prawem w danym kraju. Producent nie ponosi odpowiedzialności za szkody wynikłe z używania produktu SpeedBox. Rowery Elektryczne ze SpeedBox nie można uzywać na drogach publicznych oraz ścieżkach rowerowych oraz drogách publicznych. Rowery Elektryczne wyposażone w SpeedBox można uzywać na swoim terenie i na swoją odpowiedzialność. Montaż SpeedBox może doprowadzić do utraty gwarancji roweru elektrycznego. 

Sugerujemy używanie innych produktów zapewniających bezpieczeństwo w celu ochrony przed zranieniem.