gwiazda 1 gwiazda 2 gwiazda 3 gwiazda 4 gwiazda 5 (27)Wartość oceny to 4 z 5
Wariant nie istnieje
Woreczek

zł 1 085

Opłata recyklingowa zł 0,42 wliczone w cenę

W magazynie
szt

WŁAŚCIWOŚCI:
Maksymalna prędkosć: 50 km/ h
Widok ekranu:
   czytelna wartość prędkości (tylko w km/ h)
   poprawna wartość ścieżki (po odjęciu)
Aktywacja: funkcja WALK / + - + -
Ustawienie limitu prędkości: TAK (2.5/9.9 km/h)
Kompatybilny z:
   ekran KIOX 300
   ekran Intuvia 100
   motors Performance Line - Smart System
   motors Performance Line CX - Smart System
   motors Performance Line CX Race - Smart System
Nekompatybilny z:
   Bosch Rim Magnet
   Układ ABS

Więcej

Kod produktu: SB1_B_1pcs_BAGWysyłka i płatność

SpeedBox do Twojego e-roweru z silnikami Bosch 4 generacji z systemem Smart System.

SpeedBox umożliwia dezaktywację ogranicznika prędkości e-roweru. Podczas tuningu na wyświetlaczu pokazywane są prawidłowe wartości prędkości do 22,2 km/h. Po przekroczeniu 22,2 km/h rzeczywista prędkość wskazywana jest na dwóch ostatnich cyfrach wyświetlacza.

Przykład:

22,3 odpowiada prędkości 23 km/h
23,1 odpowiada prędkości 31 km/h

Jeśli chcesz monitorować rzeczywiste wartości w całym zakresie swojej prędkości jazdy, polecamy zakup SpeedBox 1.0 B.Tuning dla Bosch - możesz monitorować rzeczywiste parametry jazdy w aplikacji SpeedBox App na wyświetlaczu swojego telefonu.

Jak działa SpeedBox 1.0 dla Bosch?

Aby poprawnie aktywować wszystkie funkcje SpeedBox, po włączeniu roweru elektrycznego należy wejść do menu i przejść do informacji o obwodzie koła Twojego roweru elektrycznego.

Aktywacji możesz dokonać na ekranie Twojego e-roweru. Po aktywacji funkcje WALK na ekrane zobaczysz krótko prędkość 9,9 km/h (6,2 mph). Od tej chwili możesz jeździć bez limitu prędkości 

Po ponownej aktywacji funkcje WALK tuning się wyłączy. Na ekranie pojawi się wartość 2,5 km/h (1,6 mph), wtedy limit prędkości 25 km/h będzie znowu aktywny. E-rower będzie działał tak samo jak przed instalacją tuningu SpeedBox.

W przypadku gdy e-rower nie ma funkcje WALK, aktywacji dokonasz za pomocą przycisku + - + -. Takim samym sposobem SpeedBox deaktywujesz.

Proces „liczenia” odbywa się potajemnie nawet podczas ładowania, więc jeśli ładujesz swój e-rower z podłączonym akumulatorem, możesz zignorować poniższe instrukcje. Jeśli odłączasz akumulator od e-roweru, aby go naładować, zaczekaj i pozostaw włączony rower elektryczny, aż SpeedBox wykona proces „odliczania” po jeździe. Trwający proces „odliczania” jest sygnalizowany rosnącym czasem jazdy na wyświetlaczu zatrzymanego e-roweru. Po zakończeniu „odliczania” czas jazdy zatrzymuje się, a wyświetlacz e-roweru pokazuje prawidłową przebytą odległość. Proces „odliczania” można przerwać wyłączając lub uruchamiając e-rower, nie ogranicza to w żaden sposób korzystania z e-roweru. Ale konieczne jest, aby SpeedBox regularnie wykonywał proces „odejmowania”, aby zapobiec wykryciu strojenia na rowerze elektrycznym.

Montaż

Do zamontowania tuningu SpeedBox w Twoim e-rowerze używamy kolorowe wtyczki zaopatrzone w klucz, dlatego instalacja jest naprawdę prosta. Dodatkowo przygotwaliśmy instrukcje oraz filmy instruktażowe, dzięki którym zamontowanie tuningu może zrobi każdy klient samodzielnie. Nawet jeśli bedziesz miał problem z instalacją, zawsze możesz zwrócić się do nas o pomoc.

W przypadku, że przygotowujesz się do instalacji SpeedBox na całkiem nowym rowerze, upewnij się, że przejechałeś na nim minimum 1 kilometr, zanim tunig zostaje aktywowany.

Ważne:

Podłącz złącza męsko-żeńskie w kierunku zamka. Nie obracać złączy podczas podłączania!

Szczegółowe informacje dotyczące instalacji można znaleźć tutaj.

Ostrzeżenie

Ostrzegamy, że uzywanie rowerów po tuningu może być niezgodne z obowiazującym prawem w danym kraju. Producent nie ponosi odpowiedzialności za szkody wynikłe z używania produktu SpeedBox. Rowery Elektryczne z tuningiem SpeedBox nie można uzywać na drogách publicznych oraz ścieżkach rowerowych oraz drogách publicznych. Rowery Elektryczne wyposażone w tuning SpeedBox można uzywać na swoim terenie i na swoją odpowiedzialność. Montaż produktu SpeedBox może doprowadzić do utraty gwarancji roweru elektrycznego.

Sugerujemy używanie innych produktów zapewniających bezpieczeństwo w celu ochrony przed zranieniem.

W przypadku aktualizacji oprogramowania Twojego e-roweru zalecamy następującą procedurę:

1) Odinstaluj SpeedBox z roweru elektrycznego
2) Zaktualizuj oprogramowanie
3) Ponownie zainstaluj SpeedBox
Silnik Boscha Gen 4 - Smart System
Bluetooth/ SpeedBox App NIE