gwiazda 1 gwiazda 2 gwiazda 3 gwiazda 4 gwiazda 5 (17)Wartość oceny to 5 z 5
Określ wybór produktów
Wariant nie istnieje

zł 14 950

Opłata recyklingowa zł 0,42 wliczone w cenę

W magazynie
szt

Get it on Google Play
Get it on App Store

WŁAŚCIWOŚCI:
Maksymalna prędkosć: 50 km/ h
Widok ekranu:
   czytelna wartość prędkości (tylko w km/ h)
   poprawna wartość ścieżki (po odjęciu)
Aktywacja: SpeedBox App / funkcja WALK / + - + -
Ustawienie limitu prędkości: TAK (2.5/9.9 km/h)
Kompatybilny z:
   ekran KIOX 300
   ekran Intuvia 100
   motors Performance Line - Smart System
   motors Performance Line CX - Smart System
   motors Performance Line CX Race - Smart System
   SpeedBox App
Nekompatybilny z:
   Bosch Rim Magnet
   Układ ABS

Więcej

Kod produktu: SB1BT_B_10+1pcs_BOXWysyłka i płatność

SpeedBox z technologią Bluetooth i aplikacją mobilną do Twojego e-roweru z silnikami Bosch 4 generacji z systemem Smart System. Ciesz się jazdą bez ograniczeń i jednocześnie wszystkimi dodatkami, które niesie ze sobą aplikacja SpeedBox.

SpeedBox B.Tuning zapewnia unikalne połączenie e-roweru z telefonem komórkowym i umożliwia dezaktywację ogranicznika prędkości e-roweru. Podczas strojenia na wyświetlaczu pokazywane są prawidłowe wartości prędkości do 22,2 km/h. Po przekroczeniu 22,2 km/h rzeczywista prędkość wskazywana jest na dwóch ostatnich cyfrach wyświetlacza.

Przykład:

- 22,3 odpowiada prędkości 23 km/h

- 23,1 odpowiada prędkości 31 km/h

Realne wartości w całym zakresie prędkości jazdy możesz monitorować w aplikacji SpeedBox na wyświetlaczu swojego telefonu.

Jak działa SpeedBox 1.0 B.Tuning?

Aby poprawnie aktywować wszystkie funkcje SpeedBox, po włączeniu roweru elektrycznego należy wejść do menu i przejść do informacji o obwodzie roweru elektrycznego.

Aktywacji możesz dokonać w mobilnej aplikacji lub na ekranie Twojego roweru. Po aktywacji funkcje WALK na ekrane zobaczysz krótko prędkość 9,9 km/h (6,2 mph). Od tej chwili możesz jeździć bez limitu prędkości 

Po ponownej aktywacji funkcje WALK tuning się wyłączy. Na ekranoe pojawi się wartość 2,5 km/h (1,6 mph), wtedy limit prędkości 25 km/h będzie znowu aktywny. Rower będzie działał tak samo jak przed instalacją SpeedBox.

W przypadku gdy rower nie ma funkcje WALK, aktywacji dokonasz za pomocą przycisku +-+-. Takim samym sposobem SpeedBox deaktywujesz.

Po pierwszym włączeniu SpeedBox App, będziesz poproszony o ustawienie PIN-u. PIN będziesz używał przy każdym uruchomieniu aplikacji. Po ustawieniu PIN-u będziesz poproszony o ustawienie hasła serwisowego, które możesz uzyć gdybyś zapomniał PIN lub do zmiany PIN-u.

Proces „liczenia” odbywa się potajemnie nawet podczas ładowania, więc jeśli ładujesz swój e-rower z podłączonym akumulatorem, możesz zignorować poniższe instrukcje. Jeśli odłączasz akumulator od roweru elektrycznego, aby go naładować, zaczekaj i pozostaw włączony rower elektryczny, aż SpeedBox wykona proces „odliczania” po jeździe. Trwający proces „odliczania” jest sygnalizowany rosnącym czasem jazdy na wyświetlaczu zatrzymanego e-roweru. Po zakończeniu „odliczania” czas jazdy zatrzymuje się, a wyświetlacz e-roweru pokazuje prawidłową przebytą odległość. Proces „odliczania” można przerwać wyłączając lub uruchamiając e-rower, nie ogranicza to w żaden sposób korzystania z e-roweru. Ale konieczne jest, aby SpeedBox regularnie wykonywał proces „odejmowania”, aby zapobiec wykryciu strojenia na rowerze elektrycznym.

SpeedBox App dla SpeedBox 1.0 B.Tuning

Aplikacja SpeedBox App jest przeznaczona specjalnie dla SpeedBox 1.0 B.Tuning, używa technologii Bluetoth, dzięki temu połączysz rower ze smartfonem. Po ściagnięciu aplkacji i sparowaniu ze smartfonem, zobaczysz na ekranie telefonu aktualne parametry z jazdy. Mozesz zapisywać swoje wypady, porównywać z przyjaciółmi oraz śledzić swoje osiągnięcia. Dzięki temu maksymalnie poczujesz przyjemność z jazdy na swoim elektrycznym rowerze.

Możliwości aplikacji SpeedBox App:

  • Sterowanie tuningiem
  • Ustawienie limitu prędkości
  • Zapisywanie oraz analiza danych jazdy
  • Opcja ukrytego tuningu
  • Zamknięcie silnika
  • Diagnostyka silnika
  • Kontrola tuningu

Działanie SpeedBox 1.0 B.Tuning nie jest limitowane uzywaniem aplikacji SpeedBox App. Aplikacja jest jednak wspaniałym dopełnieniem dzięki któremu będziesz miał dostępną kompletną analizę Twoich wyczynów.

Ściągnj SpeedBox App na swój smartfon jeszcze przed zamówieniem SpeedBox 1.0 B.Tuning. Wypróbuj wersje Demo, poznaj wszystkie fukcje, przy okazji przekonasz się jeśli aplikacja działa jak powinna na Twoim smartfonie. Do sparowania z SpeedBox 1.0 B.Tuning potrzebujesz telefonu z Blutooth 4.0 lub wyższym.

Get it on Google Play
Get it on App Store

Montaż

Do zamontowania SpeedBox w Twoim rowerze używamy kolorowe wtyczki zaopatrzone w klucz, dlatego instalacja jest naprawdę prosta. Dodatkowo przygotwaliśmy instrukcje oraz filmy instruktażowe dzięki którym zamontowanie SpeedBox może zrobi każdy klient samodzielnie. Nawet jeśli bedziesz miał problem z instalacją zawsze możesz zwrócić się do nas o pomoc.

W przypadku że przygotowujesz się do instalacji SpeedBox na całkiem nowym rowerze upewnij się że przejechałeś na nim minimum 1 kilometr.

Ważne:

Podłącz złącza męsko-żeńskie w kierunku zamka. Nie obracać złączy podczas podłączania!

Manual:

Szczegółowe informacje dotyczące instalacji można znaleźć tutaj.

Ostrzeżenie

Ostrzegamy, że uzywanie rowerów po tuningu może być niezgodne z obowiazującym prawem w danym kraju. Producent nie ponosi odpowiedzialności za szkody wynikłe z używania produktu SpeedBox. Rowery Elektryczne ze SpeedBox nie można uzywać na drogách publicznych oraz ścieżkach rowerowych oraz drogách publicznych. Rowery Elektryczne wyposażone w SpeedBox można uzywać na swoim terenie i na swoją odpowiedzialność. Montaż SpeedBox może doprowadzić do utraty gwarancji roweru elektrycznego.

Sugerujemy używanie innych produktów zapewniających bezpieczeństwo w celu ochrony przed zranieniem.

W przypadku utraty hasła serwisowego lub PIN-u mozecie wykorzystać naszą usługę dostępną  tutaj.

Silnik Boscha Gen 4 - Smart System
Bluetooth/ SpeedBox App TAK