gwiazda 1 gwiazda 2 gwiazda 3 gwiazda 4 gwiazda 5 (2)Wartość oceny to 5 z 5
Określ wybór produktów
Wariant nie istnieje
Pudełko
1 szt

zł 930

Opłata recyklingowa zł 0,42 wliczone w cenę

szt

Get it on Google Play
Get it on App Store

Funkcje:
   Śledzenie rowerów elektrycznych za pomocą GPS w czasie
   rzeczywistym w całej Europie
   Zainstalowany w komorze silnika roweru elektrycznego
   Łączenie ze smartfonem za pomocą aplikacji
   Alarm ruchu w telefonie komórkowym
   Dodatkowa bateria

Kompatybilny z silnikami:
   Bosch 2. a 3. generacja
   Bosch 4. generacji
   Bosch Smart System

Zawartość opakowania:
   Rowerowy GPS Tracker z kartą SIM kompatybilną z całą Europą
   Kabel połączeniowy
   Bateria podstawowa
   Taśma montażowa


Zalecamy:
   Dodatkowy akumulator na wypadek dłuższego przechowywania
   roweru
Więcej

Kod produktu: BT01H_B00Wysyłka i płatność

BikeTrax GPS Tracker - doskonała ochrona przeciw kradzieży elektrycznego roweru z silnikiem Bosch. Skuteczniejszy niż tradycyjne zabezpieczenie.
Jak BikeTrax działa?

Krótka instrukcja obsługi>

Chodzi o minimalistyczny GPS lokalizator, który po sparowaniu z aplikacją PowUnity, instaluje się do przestrzeni gdzie zammontowany jest silnik roweru. W ten sposób jest niewidoczny dla złodzieja. Jeśli rower stoi w miejscu lokalizator pozostaje uśpiony, aktywuje się automatycznie dzięki czujnikowi ruchu. Podczas jazdy zapisuje przejechaną trasę. Po zakończeniu lokalizator przechodzi w stan uśpienia.

Jeśli w aplikacji aktywujesz w aplikacji funkcję zamek a ktoś zacznie przemieszczać się z Twoim rowerem, lokalizator przejdzie w stan aktywny i wywoła alarm w aplikacji PowUnity Bike. Przy pomocy danych GPS lokalizator aktualizuje pozycję co dziesięc sekund. Pozycję lokalizatora możesz śledzić w aplikacji w jakiejkolwiek sieci GSM w ponad 60 krajach.
W przypadku kradzieży możesz pokazać lokalizację Policji, a ta doprowadzi funkcjinariuszy bezpośrednio do roweru.
Lokalizator jest połączony z aplikace 24 godzinny dziennie, ładowanie przebiega bezpośrednio z baterii roweru, dlatego jeśli rower zostaje dłużej w spoczynku sugerujeme właczyć go od czasu do czasu w celu naładowania lokalizatora. Nawet jeśli bateria zostanie wyjęta z roweru, sygnał GPS nadal będzie wysyłany. Bateria lokalizatora w stanie pogotowia do trzech tygodni. Jeśli lokalizator jest aktywny bez dodatkowego źródła energii może pracować do 12 godzin.
Jeśli nie masz czasu na pionowanie naładowania baterii roweru, sugerujeme zakup dodatkowej baterie zapasowej lokalizatora z przedłużaczem (do połączenia baterii ze sobą), która sprawi że lokalizator będzie pracować dwa razy dłużej.


Kupić dodatkową baterię zapasową>

Aplikacja PowUnity Bike
Aplikację PowUnity Bike można ściągnąć na Google Play lub App Store. Możesz ją używać na smartfonie lub dzięki przeglądarce na komputerze.

Pierwszy rok uzywania aplikacji gdziekolwiek w Europie jest za darmo. Potem możesz bezpośrednio w aplikacji zamówić subskrybcję. Są dwa typy subskrypcji : roczna za 39 EUR oraz miesięczna za 3,9 EUR. W przypadku miesięcznej można ją w każdej chwili przerwać np. podczas zimowych miesięcy kiedy rower jest mniej lub wcale używany.


Inne funkcje
Bike Pass – w aplikacji możesz dodać wszystkie informacje oraz szcegóły, które pozwolą identyfikację roweru w przypadku kradzieży.

Dziennik tras - automatycznie zapisuje każdą jazdę od samego początku do końca.

Newsfeed – nowości o ochronie roweru przeciw kradzieży.

Ochrona danych osobowych.
Montaż

Instalacja jest zależna od silnika Twojego roweru. Wraz z GPS lokalizatorem wyślemy odpowiedni kabel oraz zestaw prostých i zrozumiałych instrukcji.

Podczas instalowania lokalizatora Bosch 4. generacji należy najpierw aktywować złącze Power Port (12 V). Można to zrobić za pomocą diagnostyki Bosch.

Szczegółowe informacje dotyczące instalacji można znaleźć tutaj:

Bosch Gen.2/3>

Bosch Gen.4 - nie Smart>

Bosch Gen.4 - Smart>